Antiquariaat De Bilt

Voor bestellingen en voorwaarden klik op of zie de bestelpagina. Prijzen zijn in Euro en exclusief verzendkosten
Verzendkosten Nederland: Tot 3,2 cm dik: E1,76 - E2,64. Dikker: E6,75 (TGP Posttarieven). N.B: Toeslag bij 1 boek: E1,00
For ordering and conditions click on or see the orderpage. Prices are in Euro and excluding shippingcosts


THEOLOGIE   HOOFDPAGINA
Zoek op deze pagina  


THEOLOGIE

9993 De Bijbel met deuterocanonieke boeken, NBG, 2004, 1e druk, karton, kl.8vo, z.g.a.n., pakket E 18,- 

10036 De Bijbel uit de grondtekst vertaald. Willibrordvertaling, 1995, e herz. druk, kunstleer+omslag, gr.8vo, 1920pp, z.g.a.n., pakket E 18,- 

9785 Het boek. Nieuwe testament voor 365 dagen, 1990, 2e druk, pocket, 443pp, Living Bibles Holland E 6,- 

8505 Histoire des inquisitions, Où l'on rapporte l'origine & le progrès de ces Tribunaux, leurs variations, la forme de leur Jurisdiction, ..., 1769, 2nd edition, leather, kl.8vo, 1001pp, Cologne, Pierre Marteau, 2 vols, top spine of part 1 damaged, 9 -sommige uitvouwbaar- gravures, some pen underlinements on a few pages E 250,- 

9766 Het nieuwe testament met de psalmen, 1986, 2nd edition, karton, 510pp E 10,- 

8497 Parallele De la doctrine Des Payens Avec celle des Jesuites, Et de la constitution du Pape Clement XI, 1726, 1st edition, leather, kl.8vo, 237pp, Amsterdam, Jean Roman, onderk. achterplat klein stukje aangevreten door papierluis, 3 bibl.stempels E 95,- 

8736 Plan voor het historisch centrum in Hilversum, 1971, 1st edition, paperback, 4vo, 24pp, met foto's en tekeningen, o.a. een plattegrond uit 1824 van sectie G "het Dorp" E 10,- 

8385 Voor twee cent een kooltje vuur. Amsterdam in de jaren twintig, 1993, 1st edition, ingenaaid, gr.8vo, 83pp, foto's met bijschriften E 5,- 

7998 Aa W.P. van der, Hebreeën. de bijbel open, 2007, 1e druk, paperback, 287pp E 6,- 

10039 Alexander P. (red), Encyclopedie van de bijbel, 1980, 1e druk, kunstleer+omslag, gr.8vo, 328pp E 8,- 

8186 Anderson N.T., Overwinning over de duisternis. Weten wie je bent in christus, dat is je kracht!, 2004, 6e druk, paperback, 285pp E 6,- 

0766 Ariès Ph., Het beeld van de dood, SUN, 1987, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 240pp, met talrijke ills. E 10,- 

9557 Armstrong K., Een geschiedenis van God. Vierduizend jaar jodendom, christendom en islam, 1995, 3e druk, paperback, 511pp, pakket E 7,- 

8521 Arnould M.A., Les Jésuites depuis leur origine jusqu'a nos jours. Histoire, types, moeurs, mystères, 1846, 3e druk, hcloth, gr.8vo, 691pp, 2 vols in 1, rebound, with numerous engravings E 50,- 

9399 Atkerson S. (red), Toward a house church theology, 1998, 2nd edition, paperback, 182pp, met talrijke pen- en stiftstrepen E 4,- 

1072 Baaren Th.P. van, Scheppingsverhalen. De schepping der wereld volgens het geloof der volken, 1964, 1e druk, paperback, 218pp, Salamander G 182, ills. E 4,- 

9539 Baigent M., De Dode-Zeerollen en de verzwegen waarheid. een nieuwe verklaring voor de oorsprong van het christendom, 1991, 1e druk, paperback, 256pp, met talrijke foto's E 7,- 

9773 Barthel M., Wat werkelijk in de bijbel staat, A'dam, Elsevier, 1981, 1e druk, karton+l.besch.omslag, 294pp, pakket E 6,- 

9156 Batchelor M., Opening up the bible. The ideal introduction to the world's best-selling book, 1993, 1st edition, boards+dj, kl.4vo, 173pp E 10,- 

4664 Beard M. e.a.(red), Pagan priests. Religion and power in the ancient world, 1990, 1st edition, cloth+dj, 266pp, ills. E 17,- 

8061 Beek A. van de, Te veel gevraagd? Israel in het christelijk denken, 2004, 1e druk, paperback, 128pp, z.g.a.n. E 5,- 

9878 Beek P.v./Boelema G., Tekens van herkenning en verkondiging. Kerkzegels van de gereformeerde kerken in Nederland, Kampen, J.H.Kok N.V., 1990, 1e druk, paperback, gr.8vo, 144pp, met talrijke ills. E 8,- 

8315 Berg A. van, Spiritualiteit in jodendom en christendom, 2006, 1e druk, kunstleer, 466pp, z.g.a.n., pakket E 22,- 

9911 Bernouw G. e.a., Mededelingen voor reizigers. een spoorboekje dat je op de rails van Gods woord wil ze, 2004, 1e druk, karton, 126pp, z.g.a.n. E 5,- 

9696 Bertholet A. e.a., Van Goor's encyclopedisch woordenboek der godsdiensten, Den Haag, van Goor, 1970, 1e druk, linnen, kl.4vo, 468pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 

9208 Bijl A. van der, Geheime gelovigen, 2009, 3e druk, paperback, 351pp, l.gebruikssporen E 5,- 

9145 Bilezikian G., De kerk als gemeenschap. Hoe onderlinge verbondenheid het kenmerk van de gemeente kan worden, 2001, 1e druk, paperback, 227pp, z.g.a.n. E 5,- 

8818 Bokhorst G. v., Hilversum in oude ansichten, 1968, 1e druk, karton, , 160pp E 10,- 

9161 Borg M.J., Meeting Jesus again for the first time, 1995, 1e druk, paperback, 150pp, fine copy E 6,- 

6404 Bosman M. e.a.(red), Een weg van vrijheid. Reflecties bij de nieuwe remonstrantse belijdenis, 2006, 2e druk, paperback, 118pp, z.g.a.n. E 5,- 

8445 Bouwsma W.J., Johannes Calvijn. De man en zijn tijd, 1991, 1e druk, paperback, 318pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 8,- 

5536 Brakel W. à, Redelyke godsdienst ..., ca.1800, 1e druk, perkament, 1134pp, smoezelige blinde perkamenten band, boekblok intact maar los in de band, enkele pagina's voorin w.o. de titelpagina ontbreken, pakket E 15,- 

8026 Brom L.J. van den e.a., Verzoening of koninkrijk. Over de prioriteit in de verkondiging, 1998, 1e druk, paperback, 253pp E 7,- 

8037 Brouwer S., Wie heeft de maan gemaakt? wat als kinderen vragen gaan stellen over wetenschap en de bijbel?, 2009, 1e druk, paperback, 240pp E 8,- 

8381 Bruijn H.M. de e.a., Portret van de Beemster 1962, 1962, 1e druk, linnen, gr.8vo, 355pp, met talrijke foto's en kaarten E 18,- 

8446 Bruin C., De historie der martelaren, die om het getuygenisse der Euangelischer Waarheit haar bloet gestort hebben, ..., 1747, 1e druk, leer, folio, 818pp, Leyden, vander Deyster, met ruim 150 kopergravures, hoeken band l.beschadigd, stukje uit bovenk.rug, met lijst van intekenaren, vlek op bovenkant eerste 5 pagina's E 195,- 

2228 Bruna O.F.M. E. e.a.(red), Bijdrage tot de kerkgeschiedenis van Friesland, 1951, 1e druk, linnen, 264pp, met foto's, met uitvouwbare kloosterkaart, naam op titelblad E 7,- 

9140 Bruner K., Het geheim van de Ring, 2003, 1e druk, paperback, 143pp, over Tolkien, z.g.a.n. E 6,- 

8363 Bunyan J., De Christen- en Christinnereis naar de eeuwigheid, 1868, 1e druk, linnen, kl.4vo, 408pp, vertaald door A.S.Adama van Scheltema, A'dam, H.Höveker, met talrijke ills., achterkant rug voor meer dan de helft los, boekblok ligt half los E 8,- 

9317 Bunyan J., Eens christens reize naar de eeuwigheid, ca.1970, 1e druk, linnen, 359pp, l.gebruikssporen E 6,- 

9858 Burggraaf G.P.P., Het handschrift uitgewist. gerechtigheid en heiligheid - ingestort of toegerekend?, 2002, 1e druk, paperback, 124pp E 10,- 

9174 Cannistraci D., The gift of apostle. Abiblical look at apostleship and how god is using it to bless his church today, 1996, 1st edition, paperback, 212pp E 7,- 

9863 Charlemagne B., Een kameel in het oog van een naald, 1983, 1e druk, paperback, 199pp E 6,- 

9853 Charpentier E., Wegwijs in het nieuwe testament, W.ten Have, 1987, 1e druk, paperback, gr.8vo, 128pp, ills. E 8,- 

6906 Clarke P.B., Godsdiensten van de wereld, Holkema & Warendorf, 1993, 1e druk, karton+omslag, gr.4vo, 220pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 7,- 

9263 Comiskey J., Groups of 12. A new way to mobilize leaders and multiply groups in your church, 1999, 1st edition, paperback, 182pp E 8,- 

9549 Cornwell J., De paus en het lot van de gelovigen. drama en belofte, Balans, 2002, 1e druk, paperback, 256pp E 5,- 

8118 Curb R. e.a., Lesbische nonnen: De stilte verbroken, 1985, 1e druk, paperback, 394pp, pakket E 5,- 

8072 Dekker C. e.a.(red), En God beschikte een worm. Over schepping en evolutie, 2006, 3e druk, paperback, 405pp, naam op schutblad, pakket E 12,- 

9112 Dieleman J., Terug naar de toekomst. Een speurtocht naar je oorsprong om je bestemming te kennen, 2001, 1e druk, paperback, 157pp E 6,- 

9892 Dongen-van Lawick K. v., Pastorietuinen in Nederland, 1989, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 174pp, met talrijke foto's E 4,- 

9259 Dowley T., The history of christianity. First century to the present day-a worldwide story, 1996, 3rd edition, paperback, 688pp, voorin talrijke onderstrepingen E 8,- 

9169 Dowley T. (red), The atlas of the bible and the history of christianity, 1997, 1st edition, im. leather+dj, gr.4vo, 160pp, ills. E 20,- 

9983 Dowley T. e.a., Handboek van de geschiedenis van het Christendom, Voorhoeve, 1979, 1e druk, kunstleer+omslag, 656pp, met talrijke ills., pakket E 6,- 

5517 Drees W.B. (red), Een beetje geloven. Actualiteit en achtergronden van het vrijzinnig christendom, Balans, 1999, 1e druk, paperback, gr.8vo, 211pp E 7,- 

1882 Drosnin M., The Bible Code, 1997, 1st edition, boards+dj, gr.8vo, 264pp, ills. E 10,- 

0464 Duby G., Bernard van Clairvaux en de cistercienzerkunst, 1989, 1e druk, linnen+omslag, 166pp, met foto's, z.g.a.n. E 7,- 

8944 Dunn-Mascetti M., Saints. The chosen few, 1994, 1st edition, stiched, gr.8vo, 255pp, vlekken op onderkant, schutblad en binnenkant voorplat E 6,- 

9125 Ellsworth R., Strengthening christ''s church, 1995, 1st edition, paperback, 272pp E 7,- 

8515 Féreal M.V. de, Mystères de l'inquisition et autres sociétes secrètes d'Espagne, 1846, 1st edition, hleather, 580pp, Paris, P,Boizard, with 200 engravings, stained pages. E 95,- 

9117 Fichte J.G., Oproep aan het publiek. De atheisme-strijd van 1798-1799, 1994, 1e druk, paperback, 151pp, z.g.a.n. E 6,- 

9150 Frangipane F., Stop kerkscheuringen. Genezing van diepe wonden. Verbreken van de vloek. Streef naar verzoening in Christus, 2003, 1e druk, paperback, 128pp, z.g.a.n. E 8,- 

6167 Gabriel Th. e.a., Religies begrijpen, 2007, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 160pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 7,- 

9127 Gaunt B., The stones and the scarlet thread. An amazing story woven through the history of man, as told by the Gematria of the Bible, 2001, 1st edition, paperback, 219pp, met enkele pennestreepjes E 7,- 

8068 Gennep F.O. van, De terugkeer van de verloren vader. Een theologisch essay over vaderschap en macht in cultuur en christendom, 1990, 4e druk, paperback, 544pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 9,- 

0770 Godwin J., Mystery religions in the ancient world, 1981, 1st edition, stiched, gr.8vo, 176pp, with numerous illustrations E 15,- 

0424 Goosen L., Van Afra tot de Zevenslapers. heiligen in religie en kunsten, SUN, 1992, 1e druk, ingenaaid met flappen, 397pp, ills. E 12,- 

8460 Grant R., Opstand. Een monnik bindt de strijd aan met de machtige kerk van Rome, 2002, 1e druk, paperback, 461pp, z.g.a.n., pakket E 8,- 

8112 Greef W. de, De ware uitleg. Hervormers en hun verklaring van de Bijbel, 1995, 1e druk, paperback, 247pp, z.g.a.n. E 9,- 

8237 Green M., Dat geloof je toch niet! Twaalf veelgehoorde reacties op het christelijk geloof, 2007, 1e druk, paperback, 206pp E 7,- 

9207 Guyon J., Genesis. Explanations and reflections. A study of Genesis from the viewpoint of the deeper Christian life, 1e druk, paperback, 381pp, fine copy E 5,- 

9871 Henkels F.R.A., Uit de rozenhof, 1981, 2e druk, ingenaaid+omslag, 228pp E 5,- 

8306 Heyer C. den, Het boek der verandering. De bijbel als bron voor een alternatief christendom, 2006, 1e druk, paperback, 175pp E 10,- 

9521 Holl A., De laatste vraag. Wat komt er na de dood?, Baarn, Amboboeken, 1973, 1e druk, paperback, 230pp E 4,- 

9144 Holl A., De linkerhand van God. Een biografie van de Heilige Geest, 1998, 1e druk, paperback, 340pp, scheurtje in achterkant E 5,- 

9617 Hooft 't g., De bouwstenen van de schepping. Een zoektocht naar het allerkleinste, 1992, 2e druk, paperback E 8,- 

9158 Hoppe L., Resurrection. The orthodox Autocephalous Church of Albania 1991-2003, 2004, 1e druk, paperback, 4vo, 269pp E 20,- 

8228 Horlings J. t., Van verwrongen beeld naar werkelijkheid!, 2007, 1e druk, paperback, 323pp, z.g.a.n. E 10,- 

8289 Jaakke A.W.G., Om een verstaanbare bijbel. Nederlandse bijbelvertalingen na de statenbijbel, 1990, 1e druk, kunstleer, 403pp, z.g.a.n., pakket E 8,- 

8683 Janevski L. (red), 'Daarom' de Maasplassen, ca.2000, 1e druk, karton, kl.4vo, 240pp, met talrijke foto's, over het waterrercreatiegebied in Limburg, z.g.a.n. E 7,- 

0347 Jong O.J. de, Nederlandse kerkgeschiedenis, Nijkerk, Callenbach, 1985, 3e druk, linnen+omslag, 464pp, pakket E 8,- 

9758 Keller W., En de bijbel heeft toch gelijk, 1980, 4e herz. druk, kunstleer+omslag, 416pp, met talrijke foto's E 7,- 

9906 Kohlbrugge H., De tijding van Job in de bijbel en in de koran, 1981, 4e herz. druk, pocket, 90pp E 6,- 

9738 Krabbendam A. e.a.(red), O mijn God. teksten over het monotheisme, 2004, 1e druk, paperback, 196pp E 5,- 

9622 Kramers J.H., De koran. Uit het Arabisch vertaald door J.H.Kramers In leven hoogleraar in het arabisch en de instellingen van de islam te leiden, 1974, 4e druk, paperback, 728pp E 8,- 

8195 Kranenborg R., De andere weg van jezus. Meditaties over jezus christus en new age, 1994, 1e druk, paperback, 211pp, z.g.a.n. E 6,- 

8067 Kranenborg R., Satanisme, 2006, 2e druk, paperback, 139pp, z.g.a.n. E 5,- 

8188 Kranenborg R. red, New age. visies vanuit het christelijk geloof, 1993, 1e druk, paperback, 172pp, z.g.a.n. E 5,- 

8215 Kronenburg J., Wij zijn ook katholiek, 2007, 1e druk, paperback, 311pp, z.g.a.n. E 6,- 

9899 Kuiken K., Het leven, het lijf, de liefde en de leer, 1996, 1e druk, paperback, 128pp, met enkele potloodaantekeningen E 4,- 

7249 Kuitert, Het algemeen betwijfeld christelijk geloof, W.ten Have, 1992, 9e druk, paperback, 300pp E 6,- 

8462 KUITERT H.M., Jezus: nalatenschap van het christendom, 2003, 6e druk, paperback, 240pp, Baarn, Ten Have, l.gebruikssporen E 6,- 

5140 KUITERT H.M., Jezus: nalatenschap van het christendom, 1999, 4e herz. druk, paperback, , 320pp, Baarn, Ten Have, pakket E 7,- 

8309 Kuitert H.M., Kennismaken met Kuitert, 1999, 1e druk, paperback, 352pp, pakket E 6,- 

8318 KUITERT H.M., Schiften. Wat er in de christelijke geloofswereld toe doet en wat niet, W.ten Have, 2004, 1e druk, paperback, 253pp E 7,- 

8448 KUITERT H.M., Voor een tijd een plaats van God. Een karakteristiek van de mens, 2003, 6e druk, paperback met flappen, 240pp, Baarn, Ten Have, boekblok scheef (scheefgelezen). E 6,- 

8120 Kuitert H.M., Zeker weten. Voor wie geen grond meer onder de voeten voelt, 1995, 6e druk, paperback, 207pp E 5,- 

9251 Lambert T., China voor christus, 2006, 1e druk, paperback, 301pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 7,- 

8371 Lange B. de, Purmerend 500 jaar marktstad, 1984, 1e druk, ingenaaid, 4vo, 72pp, met talrijke foto's E 6,- 

8510 Lavallée J., Histoire des inquisitions religieuses d'Italie, d'Espagne et de Portugal, Depuis leur origine jusqu' à la conquête de l'Espagne, 1809, 1st edition, hleather, 815pp, Paris, Capelle et Renard, 2 vols in 1, with 6 engravings, very nice copy (near 'mint') E 225,- 

8353 Lee N. van der e.a., Boerderij "De Eenhoorn". Een monument in de Beemster. Haar eigenaars en bewoners, 1999, 1e druk, karton, kl.4vo, 158pp E 20,- 

9249 Lee S., Soldier of the cross. The amazing story of a muslim man who met christ, 2001, 1st edition, paperback, 114pp, fine copy E 7,- 

9239 Lee S., Vader. Een liefdesgeschiedenis van onschatbare waarde, 2005, 1e druk, paperback, 197pp, met pennestrepen E 8,- 

8209 Lindeijer M. red, De weg van de pelgrim. Jezuieten en hun spiritualiteit, 2006, 1e druk, paperback, 224pp, z.g.a.n. E 5,- 

9104 Maissan H. (red), Mededelingen voor reizigers. Een spoorboekje dat je op de rails van gods woord wil zetten, 2004, 1e druk, karton, 126pp, z.g.a.n. E 10,- 

7392 Marsay Ch.H. de, Zeugniß eines kindes von der Richtigkeit der Wege des Geistes... mystischen und buchstäblichen Erklärung der Offenbarung Jesu Christi... Johanni..., 1737, 1st edition, leather, kl.8vo, 889pp, aus dem Fransösischen original-manuscript, Erster teil, back damaged, mit vorrede des Autoris und register, pakket E 100,- 

9179 Mayhue R., How to study the bible, 2006, 3rd edition, paperback, 196pp, l.signs of usage E 5,- 

8131 Meerendonk L. van de e.a., De geest die ons beweegt. Over norbert en de norbertijnen, 2007, 1e druk, paperback, 248pp, naam op schutblad E 8,- 

4030 Messadié G., De geschiedenis van het kwaad. Historie, Legenden en Beeldvorming van de Duivel, 1994, 1e druk, paperback, 560pp, mooi ongelezen ex, pakket E 10,- 

8743 Messing F.A.M., De mijnsluiting in Limburg. Noodzaak en lotgevallen van een regionale herstructurering, 1955-1975, Leiden, Martinus Nijhoff, 1988, 1e druk, ingenaaid, 224pp, met foto's, z.g.a.n. E 7,- 

8043 Middleton E., Terug naar platland. Zoeken naar de antwoorden op grote vaagen, 2009, 1e druk, paperback, 203pp, naam op schutblad E 8,- 

8484 Mr. B., Idée generale de la theologie payenne Servant de Refutation au Systeme de Mr. Bekker Touchant L'existence & L'Operation des demons ..., 1699, 1st edition, hleather, kl.8vo, 227pp, Amsterdam, Jean du Fresne, 13.7x9cm, nice copy, rare E 150,- 

7851 Neven G.W. e.a.(red), Eenvoud bij H.M.Kuitert. analyse en kritiek, 1996, 1e druk, paperback, 140pp E 4,- 

8132 Norris K., De kloostergang, 2009, 2e druk, paperback, 398pp, naam op schutblad, pakket E 9,- 

8085 Oost G., Alternatief (ge)loven. Een bundel opstellen over geloven in muziek, 2008, 1e druk, paperback, 159pp, z.g.a.n. E 7,- 

10023 Oosterhuis H., Liedje dat ik niet kan laten. Verzamelde opstellen over de liederen van Huub Oosterhuis, 2002, 1e druk, paperback, 187pp, z.g.a.n. E 5,- 

8139 Overeem H., Kolossenzen. Met Christus geborgen in God, 2007, 2e druk, paperback, 99pp, z.g.a.n. E 4,- 

8275 Pameijer J.M., De mythe van christus. De zevenvoudige weg van kribbe naar kruis, 1998, 1e druk, paperback, 251pp E 7,- 

8302 Peacocke A., Sporen in de wetenschap naar god. Het einde van al ons zoeken, 2003, 1e druk, paperback, 224pp, z.g.a.n. E 6,- 

9143 Prior D., The message of 1 corinthians. life in the local church, 2008, 1e druk, paperback, 311pp E 8,- 

8316 Provoost A., De eerste christenen. Hun denken en doen, 2009, 1e druk, paperback, 272pp, z.g.a.n. E 15,- 

9812 Reisel M., Genesis. Transcripite, verklaring, vertaling, Den Haag, Kruseman, 1980, 3e druk, karton, kl.8vo, 272pp E 5,- 

9187 Rinker R., You can witness with confidence, 1991, 1st edition, paperback, 127pp, talrijke onderstrepingen E 4,- 

5981 Rogerson J.W., An introduction to the bible, PEN, 1999, 1st edition, paperback, 232pp, fine copy E 5,- 

8142 Romkes A., Matteus. Thuiskomen in het Rijk van God, 2003, 2e druk, paperback, 141pp, naam op schutblad E 5,- 

8183 Ruiter T. de, Jezus in ons. Een andere kijk op verzoening, 2009, 1e druk, paperback, 280pp, z.g.a.n. E 8,- 

9151 Ruthven M., Sekten in amerika. Een reis langs amerika's kinderen van god, 1e druk, paperback, 327pp E 6,- 

8024 Schrama M., De regel van de liefde. Over de volgelingen van Augustinus, 2006, 1e druk, paperback, 270pp, naam op schutblad, z.g.a.n. E 9,- 

9879 Schweitzer A., Straatsburgse preken, Voorhoeve, 1980, 1e druk, karton+omslag, kl.8vo E 5,- 

1352 Siebert G., Zendingsgemeenten? een onderzoek naar de missionaire identiteit van de Bond van vrije evangelische gemeenten in Nederland, 1983, 1e druk, paperback, kl.8vo, 286pp E 10,- 

9115 Slager J., Een bede van een goed geweten. Een gereformeerde vrouw laat zich dopen, met een beroep op Gods beloften, 2002, 1e druk, paperback, 84pp, z.g.a.n. E 7,- 

8650 Spurgeon G.H., Gelijkenissen van de Heiland / De wonderen van de Heiland, 6e druk, linnen+l.besch.omslag, 1147pp, 2 boeken, pakket E 35,- 

8342 Stadhouders P.J., De Broekerveiling, waard om bewaard te blijven, 1974, 6e druk, paperback, gr.8vo, 26pp, brochure voor de Broekerveiling te Langedijk, pagina's liggen los E 7,- 

9864 STANLEY JONES E., Christus langs den Indischen heirweg, A'dam, J.H.Paris, 1930, 7e druk, linnen, 206pp, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 

1077 Stewart R.J., Scheppingsmythen. Wortels van onze beschaving, 1989, 1e druk, paperback met flappen, 135pp E 5,- 

9141 Stockman S., Walk on. The spiritual journey of U2, 2001, 1st edition, paperback, 197pp E 12,- 

9252 Stockstill L., The cell church. Preparing your church for the coming harvest, 1998, 1e druk, paperback, 136pp, enkele potloodstrepen E 7,- 

9148 Tenney M.C., New testament survey, 1997, 1st edition, im. leather+dj, 454pp, with photographs E 12,- 

5456 Thomas G., Het proces, 1989, 1e druk, ingenaaid met flappen, 279pp E 5,- 

9266 Tichelaar R., In hem leven wij. De oorspronkelijke boodschap van het christendom. Een spirituele ontdekkingstocht, 1998, 1e druk, paperback, 141pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 6,- 

9995 Trocmé E., De vroege jaren van het christendom, 1999, 1e druk, paperback, 176pp E 7,- 

8697 Veen M. v., Koppig profeet en werelds geleerde, 2009, 1e druk, paperback, kl.8vo, 73pp, naam op titelblad, z.g.a.n. E 5,- 

8518 Vicomterie L. de la, Les crimes des papes, 1857, 1e druk, hcloth, gr.8vo, 477pp, Bruxelles, J.-B. Hausman, with 8 engravings E 95,- 

9220 Voges K., Understanding how others misunderstand you. A unique and proven plan for strengthening personal relationships, 1995, 3rd edition, paperback, 301pp, fine copy E 7,- 

6377 Voolen E. v., Joods leven, 2005, 1e druk, paperback, 112pp E 7,- 

1070 Vries A. de, Dengan Jesus. Didalam perahu, 1958, 1e druk, karton, 41pp, naam op schutblad E 10,- 

7989 Vroom H.M., Geen andere goden. Christelijk geloof in gesprek met boeddhisme, hindoeisme en islam, 1993, 1e druk, paperback, 156pp, z.g.a.n. E 6,- 

9288 Walsch N.D., Een met god. Het ultieme vervolg op de gesprekken met god, 2002, 3e druk, paperback, 206pp, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 

9269 Walsch N.D., De nieuwe openbaringen. Een openhartig gesprek met God, 2003, 1e druk, paperback, 288pp, naam op schutblad, zijkant boekblok vlekkerig E 6,- 

0586 Warner M., De enige onder de vrouwen. De maagd Maria: Mythe en cultus, A'dam, Contact, 1990, 1e druk, paperback, 480pp, met ills., pakket E 8,- 

8307 Warris L., Openbaring, symboliek van het hebreeuws. Structuur van mens en wereld in taal en getal, 1981, 1e druk, kunstleer, 228pp E 10,- 

8185 Watts M., Het grote verhaal van god en mensen, 2008, 1e druk, paperback, 397pp, z.g.a.n. E 10,- 

8470 Waynford P., De identificatie van God El. De erfenis van Mozes, 2001, 1e druk, karton, 216pp, z.g.a.n. E 8,- 

9190 Weinland R., 2008 god's final witness. The prophesied end-time reveals the demise of the United States and the beginning of man's final war., 2008, 1st edition, paperback, 244pp E 5,- 

9058 Weinland R., The prophesied end-time, 2004, 1st edition, paperback, 288pp E 6,- 

3683 Wentsel B., God en mens verzoend. Incarnatie, verzoening, koninkrijk van God. Dogmatiek deel 3b, Kampen, J.H.Kok N.V., 1991, 1e druk, karton+omslag, 746pp, mooi ex met verkleurd omslag, ills., pakket E 20,- 

8144 Werwijs A., Handelingen. Werken aan de weg, 2008, 1e druk, paperback, 122pp, z.g.a.n. E 5,- 

9105 Wiese B., 23 minutes in hell. One man's story about what he saw, heard, and felt in that place of torment, 2006, 1st edition, paperback, 169pp, fine copy E 7,- 

8901 Witanachchi L.K., Customs and rituals of sinhala buddhists, 1999, 1e druk, paperback, 64pp E 7,- 

8303 Woudenberg R. van, Als ik in bagdad was geboren, was ik moslim geweest, 2007, 1e druk, paperback, 176pp, z.g.a.n. E 9,- 

8498 Zuerus Van Boxhorn M., Nederlandsche historie, behelsende de staat van de Nederlandsche Kerk voor de hervorming... / Den Nederlandschen Sulpitius, van Jacobus Baselius, 1732, 2e druk, leer, kl.8vo, 690pp, 2 werken in een band, het eerste deel bevat 11 -deels uitvouwbare- gravures, boven- en onderk. rug besch., hoeken onderk. besch. E 195,- 

8380 Zwaag J. van der, Markerwaard / Markermeer. Witboek Ijsselmeer, A'dam, Kosmos, 1980, 1e druk, ingenaaid, kl.4vo, 125pp, met talrijke foto's, boekblok scheef (scheefgelezen). E 6,- 


HOOFDPAGINA