Antiquariaat De Bilt

Voor bestellingen en voorwaarden klik op of zie de bestelpagina. Prijzen zijn in Euro en exclusief verzendkosten
Verzendkosten Nederland: Tot 3,2 cm dik: E1,76 - E2,64. Dikker: E6,75 (TGP Posttarieven). N.B: Toeslag bij 1 boek: E1,00
For ordering and conditions click on or see the orderpage. Prices are in Euro and excluding shippingcosts


OOST-INDISCHE LITERATUUR   HOOFDPAGINA
Zoek op deze pagina  


OOST-INDISCHE LITERATUUR

2698 Het glazen huis, 1988, 1e druk, paperback, 388pp, 3e spreker serie, pakket E 6,- 

3877 De kluizenaar Doekoeh Siladri. Balisch volksverhaal, A'dam, Meulenhoff, 1982, 1e druk, linnen+omslag, 120pp E 5,- 

1852 Oogstland. een kroniek van oude plantagiën, Den Haag, W.van Hoeve, 1947, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 7,- 

1845 AARDWEG H.P.v.d., Hadji Sagadoer, A'dam, Strengholt, 1943, 1e druk, halflinnen, ills E 6,- 

0688 ANDEL H.A.v. e.a., Morgenrood. Korte verhalen en schetsen, 1934, 1e druk, linnen, 4vo, 192pp, ills(f),naam op schutblad E 9,- 

1157 Assumburg H. van, Tournee, ca.1960, 1e druk, linnen+besch.omslag, 208pp E 5,- 

1175 Assumburg H. van, Tournee, ca.1965, 1e druk, linnen+besch.omslag, 208pp, roman over Nieuw-Guinea, naam op titelblad E 6,- 

1136 Assumburg H. van, Tournee, ca.1960, 1e druk, linnen+besch.omslag, 208pp E 6,- 

2363 BAKKER P., Scheepspraat, 1949, 3e druk, halflinnen, kl.form., 64pp, ills,licht gevlekte band, naam op schutblad E 5,- 

1955 BALEN J.H. v., de Roode paradijsvogel, Kluitman, 1919, 2e druk, linnen, 208pp, ills.,gevl., bovenk.rug licht beschadigd E 12,- 

6795 Beem-Paleologo T. v., Een nachtelijk avontuur, ca.1940, 1e druk, geniet, 15pp, geillustreerd door Willy Schermelé, Rotterdam, Rotterdamsche Verzekerings-, Sociëteiten (R.V.S.), gebruikssporen E 18,- 

2877 BEIJL K. de, Anton Romijn. De avonturen van een hollandsche jongen in Indië, Laren, A.G.Schoonderbeek, (1932), 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 152pp, ills. E 6,- 

2258 BEIJL K. de, Onder de tropenzon of Henk Halbers in Indië, Den Haag, van Goor, 1928, 1e druk, linnen, 152pp, ills E 7,- 

4520 Bel I. v., De ring van Takoe'ang, Utrecht, Bruna, 1974, 1e druk, linnen, 302pp, met lijst van Maleise woorden, l.gebruikssporen, pakket E 5,- 

2247 BEMMELEM W.v., Brieven aan een onbekende. 4e bundel v.d. wonderlijke gesch. der stof, W.P.van Stockum & Zn, 1931, 1e druk, ingenaaid, Op enkele plaatsen tekst gecorrigeerd met pen,schutblad ontbreekt E 6,- 

8292 BEZEMER T.J., Proza en poëzie van oud- en nieuw Java, Den Haag, W.van Hoeve, 1942, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 98pp, ills. E 4,- 

8296 Bezemer T.J., Vier eeuwen Maleische literatuur in vogelvlucht, Den Haag, W.van Hoeve, 1943, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 98pp, ills. E 5,- 

4521 BOREL H., Wijsheid en schoonheid uit Indië, A'dam, van Kampen, (1905), 1e druk, linnen, 219pp, mooi ex maar wel roestvlekkig. E 10,- 

7620 BRANDT W., De aarde van Deli, Den Haag, W.van Hoeve, 1948, 1e druk, linnen, 312pp, schutblad ontbreekt E 7,- 

3345 BRANDT W., Demarcatielijn, Den Haag, W.van Hoeve, 1947, 2e druk, karton, 142pp E 5,- 

1930 BRANDT W., het Geheim, Den Haag, W.van Hoeve, 1960, 1e druk, linnen, t.o.s, over bevrijdingsuur Japans concentratiekamp op Sumatra E 6,- 

2299 BRANDT W., de Gele terreur, Den Haag, W.van Hoeve, 1946, 1e druk, halflinnen, Over Sumatra, slecht exemplaar E 5,- 

7571 BRANDT W., de Gele terreur, Den Haag, W.van Hoeve, 1946, 1e druk, halflinnen, 224pp, Over Sumatra, l.gebruikssporen E 5,- 

1675 BRANDT W., de Gele terreur, Den Haag, W.van Hoeve, 1946, 1e druk, halflinnen, Over Sumatra, gevl., licht roestvlekkige pagina's., gebruikssporen E 5,- 

4750 BRANDT W., De keerkringvogel, Baarn, Hollandia N.V., 1980, 1e druk, ingenaaid, 92pp E 5,- 

5871 BRANDT W., Het land van terugkomst. Een Indonesisch reisjournaal in poëzie, Baarn, Hollandia N.V., 1976, 1e druk, ingenaaid, 108pp, naam op schutblad, enkele kleine pennestreepjes in de index achterin E 5,- 

2134 BRANDT W., Reizend achter het heimwee, 1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 7,- 

0694 BRANDT W., Reizend achter het heimwee, PEE, 1955, 2e druk, paperback, 110pp E 4,- 

7499 BRANDT W., De wildernis, A'dam, Querido, 1962, 1e druk, ingenaaid, 46pp, z.g.a.n. E 7,- 

4390 BRANDT W., Zwarte moesson, Baarn, Hollandia N.V., 1966, 3e herz. druk, linnen+omslag, , 276pp, pakket E 6,- 

0697 DALEN A.A. v., Uit de duisternis tot het licht, A'dam, Spruyt, ca.1925, 1e druk, halflinnen, 268pp, licht gevlekte band,ills(f), pakket E 15,- 

0698 DALEN A.A. v., Van strijd en overwinning op Alor, A'dam, Spruyt, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 224pp, gevl., met foto's E 10,- 

5846 Deelman A.G., Ali Bin Joesoep. Roman uit de nadagen van Nederlands-Indië, ca.1975, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 362pp, pakket E 6,- 

5878 DERMOUT M., De kist en enige verhalen, A'dam, Querido, 1959, 2e druk, karton+besch.omslag, kl.8vo, 110pp E 5,- 

7894 DERMOUT M., Verzameld werk. Nog pas gisteren, Spel van Tifa-gongs, De tienduizend dingen, De juwelen haarkam, De Kist, De Sirenen, Donker van uiterlijk, A'dam, Querido, 1982, 3e druk, linnen+omslag, 681pp, cellotapevlekken op schutbladen, pakket E 11,- 

9545 Dermoût M., Verzameld werk, NBC, 1970, 4e druk, kunstleer, 645pp, pakket E 8,- 

9923 Div.auteurs, 65 boekjes in het Maleis, 1940-70, 4e druk, pocket, allerlei soorten boeken en boekjes, pakket E 25,- 

2241 DJOJOPOESPITO S., Buiten het gareel, Utrecht, W.de Haan, 1946, 2e druk, halflinnen, 248pp, Inl. E.DU PERRON E 8,- 

3457 Dorrestein M., Geesten houden niet van regen, A'dam, Ploegsma, 1979, 1e druk, paperback E 3,- 

4354 Durkstra E., Bastiaan de kleine Timorees. een verhaal uit de zending op het eiland Timor, Assen, Van Gorcum & Comp., 1946, 1e druk, karton, kl.8vo, 31pp, ills., serie Akkerklokjes nr. 11 E 5,- 

8618 Exodus A., Sergeant Weers en de zijnen, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1945, 2e herz. druk, halflinnen, 8vo, 284pp, geillustreerd door Menno van Meeteren Brouwe, geplastificeerd, slordig ex. E 5,- 

4928 EXODUS A.(M.H. DU CROO), het Land van bij-ons-buiten, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, ca 1965, 1e druk, linnen, 288pp, 2 naamstempels en ex libris voorin E 5,- 

0705 EXODUS A.(M.H. DU CROO), het Land van bij-ons-buiten, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, ca 1965, 1e druk, linnen, 500pp, Herinneringen van een officier-gezagvoerder in de Indische buitengewesten, smoezelig, rug verschoten, pakket E 6,- 

0704 EXODUS A.(M.H. DU CROO), de Makelaar en ik, 1941, 1e druk, halflinnen, 212pp, tekst op schutblad E 4,- 

6514 EXODUS A.(M.H. DU CROO), Nahak uit de bijgebouwen, 1963, 3e druk, pocket, licht roestvlekkige pagina's. E 3,- 

1666 EXODUS A.(M.H. DU CROO), Nahak uit de bijgebouwen, 1963, 3e druk, pocket E 3,- 

0706 EXODUS A.(M.H. DU CROO), Ons platje in de club, ca.1942, 1e druk, halflinnen, 260pp, hoeken band l.beschadigd E 4,- 

0712 FABRICIUS J., het Duistere bloed, 1954, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 6,- 

3667 FABRICIUS J., Gordel van smaragd, Den Haag, Leopold, 1961, 2e druk, karton+omslag E 6,- 

4385 FABRICIUS J., Gordel van smaragd, Den Haag, Leopold, 1953, 1e druk, linnen+omslag, gr.8vo, 280pp, pakket E 8,- 

0711 FABRICIUS J., Halfbloed, Baarn, Bosch & Keuning, 1e druk, linnen E 4,- 

1669 FABRICIUS J., de Heilige paarden, Den Haag, Leopold, 1960, 2e druk, linnen, 410pp, pakket E 4,- 

4395 FABRICIUS J., de Heilige paarden, Den Haag, Leopold, 1959, 1e druk, linnen, 410pp, pakket E 5,- 

4403 FABRICIUS J., Luie stoel, Den Haag, Leopold, 1964, 3e druk, paperback, 192pp, naam op schutblad E 3,- 

3718 FABRICIUS J., Luie stoel, Den Haag, Leopold, 1957, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 282pp E 5,- 

3540 FABRICIUS J., Luie stoel, Den Haag, Leopold, 1957, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 282pp E 5,- 

4388 FABRICIUS J., Mensen die ik gekend heb, Assen, Van Gorcum & Comp., 1960, 1e druk, ingenaaid, 114pp, Herinneringen van de journalist Fabricius voornamelijk aan mensen die hij in Indië had ontmoet E 6,- 

7053 FABRICIUS J., Mijn huis staat achter de kim, vrijmoedige memoires, Den Haag, Leopold, 1951, 1e druk, linnen, 260pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 9,- 

6261 FABRICIUS J., Mijn huis staat achter de kim, vrijmoedige memoires, Den Haag, Leopold, 1951, 1e druk, linnen, 260pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 8,- 

3666 FABRICIUS J., Nacht over Java, Den Haag, Leopold, 1945, 1e druk, halflinnen, 188pp E 6,- 

0715 FABRICIUS J., Nacht over Java, Den Haag, Leopold, 1946, 2e druk, halflinnen, 185pp E 5,- 

1673 FRANKE S., het Grote huis, A'dam, Arbeiderspers, 1958, 2e druk, karton, ills E 5,- 

1672 FRANKE S., een Stad verrees, 1946, 1e druk, halflinnen, licht roestvlekkige pagina's., gevl., licht beschadigdband E 5,- 

0718 FRANKEN M., het Land aan de overkant, A'dam, Strengholt, 1946, 1e druk, linnen, 192pp, de Oost-Indische belevenissen van een cineast E 7,- 

4408 FRIEDERICY H.J., de Eerste etappe, A'dam, Querido, 1961, 1e druk, linnen, 208pp E 5,- 

4394 FRIEDERICY H.J., De raadsman, A'dam, Querido, 1959, 2e druk, karton+omslag, 128pp E 5,- 

0720 GEEST L.J.V./TICHELMAN G.L., Tropenmemorandum, Den Haag, W.van Hoeve, 1942, 1e druk, ingenaaid, 120pp, ills(t) E 7,- 

8545 George L., Herrijzenis niet gewenst, ca.1970, 1e druk, linnen, 340pp, pakket E 5,- 

1848 GONGGRIJP G.L., Brieven van opheffer aan de redactie van het Bataviaansch Handelsblad, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1944, 4e druk, halflinnen, ills E 12,- 

0241 GOOYER A.C. de, Met groot verlof, Baarn, Bosch & Keuning, ca.1960, 1e druk, linnen, ills(f),hoek uit schutblad,licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 

0721 GOOYER A.C.de, Op wacht in de Dessa, Baarn, Bosch & Keuning, ca 1948, 1e druk, linnen, 205pp, ills(f) E 4,- 

1524 Groningen W. v. e.a.(red), Momenten uit Molukse levens, 2007, 1e druk, karton, 63pp, z.g.a.n. E 8,- 

6458 HAAN P. R. P. R., Saparoea's purperen kust aan de kim, Kluitman, 1949, 1e druk, ingenaaid, 140pp, ills., schutblad ontbreekt, vouw in voorplat E 9,- 

0723 HAISMA N.J., Zuiderkruis. Indische schetsen, 1947, 1e druk, halflinnen, 168pp E 5,- 

3604 HANSEN E., Vreemdeling in het woud. Te voet door Borneo, Utrecht, Spectrum, 1988, 1e druk, paperback, 260pp, l.gebruikssporen E 7,- 

7139 Hansen E., Vreemdeling in het woud. Te voet door Borneo, Utrecht, Spectrum, 1988, 1e druk, paperback, 260pp, scheefgelezen E 6,- 

8553 Hartog J. de, De vlucht van de Henny, A'dam, Elsevier, 1983, 1e druk, karton+omslag, 218pp E 5,- 

1076 Haugland V., Letter from New Guinea, 1944, 1st edition, pocket, 128pp, London, Hammond, signs of usage E 5,- 

1688 HERTOG A.den, Intermezzo in Batavia, 1946, 1e druk, halflinnen E 7,- 

1695 HILST M. v.d., Amok, 1936, 1e druk, halflinnen, pakket E 7,- 

3128 HILST M. v.d., Prawiro. Een verhaal van Java's noordkust, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag E 7,- 

1696 HILST M. v.d., Prawiro. Een verhaal van Java's noordkust, 1e druk, linnen E 7,- 

0727 HILST M. v.d., Sariti het meisje uit den kraton, 1925, 1e druk, linnen, gevl., schutblad ontbreekt, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 

1697 HILST M.v.d., de Schoone zomer van Boudewijn Brand, Baarn, Bosch & Keuning, ca.1930, 1e druk, linnen E 5,- 

1694 HILST M.v.d., het Sultanskind, ca.1930, 2e druk, karton, hoek uit titelblad E 4,- 

1705 HOEKENDIJK C.J., Nji Sima's val en opstanding. Een verhaal uit de Soendalanden, ca.1940, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 96pp, ills. E 6,- 

0728 HOEN P. 't, Terug uit Djokja, 1946, 1e druk, ingenaaid, 128pp, l.gebruikssporen E 7,- 

1589 HOEVEN J. v.d., De vuren spreken. Oerwoudverhalen van Nieuw-Guinea, A'dam, C.de Boer, 1952, 1e druk, linnen, 360pp, met foto's, bruin vlekje in de 1e 10 pagina's, licht gevlekte band E 7,- 

3460 Hoeven J.A. v.d., Ratten aan 't spit, 1964, 1e druk, karton+l.besch.omslag, kl.8vo, 184pp, Ervaringen met de Kapaukoe`s papoea-stammen rond de Wisselmeren, naam op schutblad E 4,- 

3420 Hoeven J.A. v.d., Ratten aan 't spit, 1964, 1e druk, karton+besch.omslag, kl.8vo, 184pp, Ervaringen met de Kapaukoe`s papoea-stammen rond de Wisselmeren, naam op schutblad E 4,- 

1102 Hoeven J.A.V.D., Ratten aan 't spit, 1964, 1e druk, karton, 184pp, ex bibl.ex. E 3,- 

4040 HOEVEN J.v.d., De vuren spreken. Oerwoudverhalen van Nieuw-Guinea, A'dam, C.de Boer, 1952, 1e druk, linnen, 360pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 9,- 

6508 HOEVEN J.v.d. J. v.d., De vuren spreken. Oerwoudverhalen van Nieuw-Guinea, A'dam, C.de Boer, 1952, 1e druk, linnen, 360pp, illustraties (foto's/tekeningen) E 9,- 

4401 HOOGTE A.v.d., Huis in de nacht, A'dam, Contact, 1956, 1e druk, linnen+omslag, 190pp, naam op schutblad E 5,- 

0730 HUIZINGA L., Vlucht van Morotai, Den Haag, Leopold, 1961, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 252pp E 5,- 

1227 Huizinga L., Zes kaarsen voor Indië, A'dam, Bezige Bij, 1945, 2e druk, ingenaaid, 46pp E 4,- 

4749 IDO V., Indië in de goede oude tijd, ca.1965, 2e druk, paperback, 136pp E 4,- 

0732 IDRIESS I.L., Goudzoekers. Het romantische verhaal van de goudvelden in Nieuw Guinea, Holkema & Warendorf, 1935, 2e druk, linnen, 296pp, ills,rug verschoten, pakket E 6,- 

8549 Iessel M. van den, Het witte doek, Kampen, J.H.Kok N.V., 1937, 1e druk, linnen, 350pp, speelt op Java, rug besch., pakket E 5,- 

5421 JOEKES TH., De thuisvaart, 1991, 1e druk, paperback, 392pp, l.gebruikssporen, pakket E 5,- 

0828 JUNGHUHN F.W., de Onuitputtelijke natuur, 1966, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, STOA reeks E 4,- 

4747 KALMIJN I., Gekooid kind. Herinneringen aan het Jappenkamp, Kampen, J.H.Kok N.V., 1987, 2e druk, paperback, 142pp, ills. E 7,- 

3305 KAMMA B., Sporen onder de Waringin, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, , 80pp, Verhaal uit N-Guinea, ills., pakket E 5,- 

2311 KAMPEN A.v., Het beest uit zee. De ondergang van het Compagnieschip Batavia, A'dam, C.de Boer, 1971, 1e druk, karton+omslag, 280pp E 6,- 

0615 KAMPEN A.v., Hart zonder haat, A'dam, C.de Boer, 1960, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 284pp, pakket E 5,- 

3730 KAMPEN A.v., Hart zonder haat, A'dam, C.de Boer, 1972, 5e herz. druk, karton+omslag, , 294pp, pakket E 6,- 

1216 KAMPEN A.v., Jungle Pimpernel, A'dam, C.de Boer, 1952, 8e druk, linnen, 342pp, belettering rug besch. E 4,- 

7936 KAMPEN A.v., Het laatste bivak, A'dam, C.de Boer, 1952, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 298pp E 6,- 

3364 KAMPEN A.v., Het laatste bivak het voormalige Ned.Indië, N-Guinea, Suriname en Nederland, A'dam, C.de Boer, 1952, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 6,- 

8547 Katz R., Bij mijn bruine vrienden om den evenaar, 1935, 1e druk, halflinnen, 264pp, met talrijke ills., rug aan boekblok vastgeplakt, pakket E 5,- 

2745 KOOIJ VAN ZEGGELEN M.C., de Schat van de arme jongen, A'dam, Scheltema & Holkema, ca 1915, 1e druk, linnen, over Celebes, ills, licht roestvlekkige pagina's., l.gebruikssporen, pakket E 8,- 

8550 KOOIJ VAN ZEGGELEN M.C., de Schat van de arme jongen, A'dam, Scheltema & Holkema, ca 1915, 1e druk, linnen, 220pp, over Celebes, ills, licht roestvlekkige pagina's., enkele naamstempels, vlek op rug, pakket E 8,- 

0737 KOOIJ VAN ZEGGELEN M.C., de Schat van de arme jongen, ca 1915, 1e druk, linnen, ills, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad, over Celebes, pakket E 8,- 

1670 KOOIJMAN F.M., Van man tot man, Den Haag, W.van Hoeve, 1951, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, 52pp, Per radio in Indonesië uitgezonden toespraken van 1946-1950 E 8,- 

5193 KUNST J.F. (GOSSAERT G.?), Melati en rotan, ca.1945, 1e druk, halfperkament, gr.8vo, 96pp, Gedichten met z. fraaie pentek. van J. Roberti, nr.140 van de 300 genr. ex., onafgesnedeneden Ossekoppapier, band iets verkleurd, naam op schutblad, cellotaperestjes op schutbl. E 50,- 

4343 KUNST J.F. (GOSSAERT G.?), Melati en rotan, ca.1945, 1e druk, halfperkament, gr.8vo, 96pp, Gedichten met z. fraaie pentek. van J. Roberti, nr.153 van de 300 genr. ex.,gesigneerd, onafgesnedeneden Ossekoppapier, band iets verkleurd E 65,- 

7561 Lampe A., Bloemen voor Nippon. Belevenissen tijdens de japanse bezetting, A'dam, Wereldbibliotheek, 1973, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 102pp E 4,- 

3155 LANDELL O.J. de, Indonesië weerzien, 1980, 1e druk, linnen+omslag, 132pp, ills.(f), met opdracht van de auteur E 17,- 

6487 LEEMBRUGGEN C.A., Van verschillende stam, Den Haag, W.van Hoeve, 1947, 1e druk, karton, 200pp, rug besch. E 3,- 

5600 Mac Gillavry A., Je kunt niet altijd huilen. gebroken leven van een Nederlands gezin in de 'Indische' oorlogsjaren, 1978, 7e druk, paperback, 206pp E 4,- 

3414 MANGUNWIJAYA Y.B., De ballade van de betjak, Baarn, Amboboeken, 1991, 7e druk, paperback, 72pp E 5,- 

2407 MARLE-HUBREGTSE M.J.v., Ams houdt van Indië, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, 199pp, ills E 4,- 

0146 MARLE-HUBREGTSE M.J.v., Ams houdt van Indië, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 199pp, ills. E 5,- 

2845 MASDORP, D., Frits Verster en zijn vrienden in Patria en op Celebes, Den Haag, van Goor, ca.1925, 2e druk, linnen, ills.,hoeken band l.beschadigd E 7,- 

2565 Maten W. van der, Jakarta aan zee. verhalen over de Indonesische hoofdstad, 2008, 1e druk, paperback, 256pp, met foto's E 9,- 

1014 Mathiessen P. e.a., De zonen van Nopoe. Een kroniek uit het steentijdperk, 1964, 1e druk, linnen, 259pp, vertaald door B.Vuyk, bovenkant band gevlekt en iets krom, pakket E 7,- 

1120 Matti A. e.a., Hun huis is het oerwoud, 1e druk, paperback, 262pp, l.gebruikssporen, naam op schutblad E 4,- 

6490 MOLLEMA J.C., de Berggeest van Mendanang, 1943, 2e druk, halflinnen, l.gebruikssporen E 3,- 

0742 MOLLEMA J.C., de Berggeest van Mendanang, 1943, 2e druk, halflinnen+besch.omslag, beschadigd omslag E 4,- 

1625 MOLLEMA J.C., de Berggeest van Mendanang, Den Haag, W.van Hoeve, 2e druk, halflinnen E 4,- 

0743 MOLLEMA J.C., Loten van eenzelfde stam, 1941, 1e druk, linnen E 4,- 

0744 MONTANUS, Oogstland. Een kroniek van oude plantagiën, Den Haag, W.van Hoeve, 1947, 1e druk, linnen, 256pp, naam op schutblad E 7,- 

4086 MORRIS E., Poepoetan. Gevecht tot de dood, 1971, 1e druk, linnen, 152pp, Bloemendaal, H.Nelissen. Over het begin van het Soeharto-tijdperk E 5,- 

4380 NIEUWENHUYS R., een Beetje oorlog, A'dam, Querido, 1979, 1e druk, paperback, 152pp, l.gebruikssporen,naam op schutblad E 3,- 

5804 NIEUWENHUYS R., Tussen twee vaderlanden, A'dam, van Oorschot, 1988, 3e herz. druk, ingenaaid, 230pp, Essays over Indonesië en Nederland, z.g.a.n. E 8,- 

7612 NIEUWENHUYS R., Tussen twee vaderlanden, A'dam, van Oorschot, 1967, 2e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 232pp, Essays over Indonesië en Nederland E 6,- 

1706 NOORT A. v., Sidja, een meisje van Java, 1960, 2e druk, paperback, ills(t) E 4,- 

1686 NOORT A. v., de Woudloper van Sumatra, 1958, 5e druk, ingenaaid, ills(t) E 3,- 

8613 Norel K., Dispereert niet, Sijthoff, 1941, 5e druk, halflinnen, 284pp, geplastificeerd, pakket E 4,- 

6099 NOTO SOEROTO, Lotos en morgendauw, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1940, 2e druk, linnen, 50pp, diverse bladzijden liggen los, tekst op schutblad E 3,- 

1054 Nuis A., De balenkraai. Kroniek over het einde van Nederlands Nieuw-Guinea, 1983, 2e druk, paperback, 135pp E 6,- 

3280 PERNIS H.D. v., Woordenboek Bahasa Indonesia-Nederlands, Groningen, P.Noordhoff N.V., 1950, 1e druk, linnen, 320pp, tekst op schutblad E 15,- 

0750 PERRON E. du, de Muze van Jan Compagnie, 2e herz. druk, linnen, , sm. E 9,- 

7820 POS M., Werkelijkheid op Bali, Den Haag, W.van Hoeve, 1947, 1e druk, karton, 96pp, ills., naam op schutblad E 5,- 

1440 Pothost-Gimberg C.E., Hasan dan Hasnah, ca.1950, 1e druk, halflinnen, 154pp, Djakarta, Noordhoff-Kolff, ills. E 5,- 

7301 Pramoedya Ananta Toer, Guerrillafamilie, Breda, de Geus, 1990, 2e druk, karton+omslag, 312pp E 6,- 

2377 REIJSEN K. v., Varend vaderland. Een verhaal over de eerste zeereis der Hollanders naar Indië 1595 - 1597, 1946, 1e druk, halflinnen, 316pp, slecht exemplaar (vochtig geweest), pakket E 4,- 

1707 RENES BOLDINGH M.A.M., Bandjir, Nijkerk, Callenbach, 1e druk, linnen E 5,- 

3563 RENES BOLDINGH M.A.M., Batakse sagen en legenden, Nijkerk, Callenbach, 1933, 1e druk, karton, 160pp E 8,- 

0752 RENES BOLDINGH M.A.M., Batakse sagen en legenden, 1936, 1e druk, karton, rug verschoten E 7,- 

8051 RENES BOLDINGH M.A.M., De eeuwige fluitspeler, Lochem, de Tijdstroom, ca.1950, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, kl.8vo, 52pp E 5,- 

1692 RENES BOLDINGH M.A.M., Hoog in de bergen, Nijkerk, Callenbach, ca.1948, 1e druk, karton, 176pp, tekst op schutblad E 4,- 

0755 RENES BOLDINGH M.A.M., het Stille front, 1939, 1e druk, linnen, pakket E 4,- 

4746 RENES BOLDINGH M.A.M., Vader's held, Voorhoeve, ca.1930, 1e druk, karton, 112pp, schutblad ontbreekt, ills. E 4,- 

2379 RIMBA HAAN P., Moedah en Mai. Een hertenleven in de tropische wildernis, A'dam, Strengholt, 1954, 1e druk, linnen, l.gevl E 6,- 

7168 Ruzius J.B., "Heilig Indië", van Dishoeck, 1905, 1e druk, halflinnen, 343pp, 2 delen in 1 band, Jugendstil gedecoreerde band, onderkant band l.besch., pakket E 40,- 

4404 SALOMONS A., Verhalen uit het verre oosten, A'dam, Wereldbibliotheek, 1930, 1e druk, linnen, 207pp, licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 

0758 SEVENHUYSEN VERHOEFF C.H., Twee Tadema- kinderen op Java, 1946, 1e druk, halflinnen, 122pp, ills, naam op schutblad, randen band besch. E 4,- 

6509 SEVENHUYSEN VERHOEFF C.H., Twee Tadema- kinderen op Java, 1946, 1e druk, halflinnen, 122pp, ills, naam op schutblad, randen band licht beschadigd E 4,- 

1667 Sluysmans C., Habis. Afscheid van Nieuw-Guinea, A'dam, Contact, 1963, 1e druk, karton, 160pp, gebruikssporen E 4,- 

0763 SOEWARNO - VAN DER KAADEN J.C., de Weg naar Plantoengan, A'dam, Standaard Uitgeverij, 1948, 1e druk, linnen, 275pp E 5,- 

4784 STARK E., Uit Indië, Egypte en het heilige land. Brieven aan zijnen vrienden, 1926, 3e druk, ingenaaid+besch.omslag, gr.8vo, 238pp, ills., naam op schutblad E 7,- 

3814 STOK-VAN ES E., De stille roep van Insulinde, 1992, 1e druk, karton+omslag, 248pp E 5,- 

0764 SUCHTELEN G.J.v., Jansen in Indië (en Mevrouw niet te vergeten). Hun taaltje met een los praatje verklaard, A'dam, Strengholt, 1948, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 112pp, ills(t) E 10,- 

6507 Székely-Lulofs M.H., De andere wereld, A'dam, Elsevier, 1946, 5e druk, halflinnen, 431pp, Klassieke plantersroman over de rubber op Sumatra, gebruikssporen E 5,- 

2410 Székely-Lulofs M.H., De andere wereld, A'dam, Elsevier, 1934, 4e druk, linnen, 429pp, Klassieke plantersroman over de rubber op Sumatra, bovenkant rug licht beschadigd, naam op schutblad, roestvlekkig., pakket E 7,- 

5210 Székely-Lulofs M.H., Koelie, A'dam, Elsevier, 1932, 3e druk, linnen, 188pp, rug besch., naam op schutblad E 5,- 

3611 TUUK H.N.v.d., De pen in gal gedoopt. Brieven en documenten verz. en toegelicht door R.Nieuwenhuys, A'dam, van Oorschot, 1962, 3e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, sticker van de uitgever op schutblad E 5,- 

8543 Verburg C., Anak-anak mas, Nijkerk, Callenbach, ca.1960, 1e druk, linnen, 224pp, naam op schutblad E 4,- 

0769 VERHOOG P., Onder de tropenzon, R'dam, W.L.Brusse, 1930, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 223pp, pakket E 7,- 

6517 VERHOOG P., Onder de tropenzon, R'dam, W.L.Brusse, 1930, 2e druk, linnen, 223pp E 5,- 

4048 VERVOORT H., Vanonder de koperen ploert, 1976, 2e druk, paperback, 208pp, ills(f), gebruikssporen, prachtig verslag van een reis die de schrijver met vrouw en kinderen in 1975 maakte naar zijn geboorte-eiland Java, naam op schutblad E 5,- 

8552 Verweerd J., Klappermelk en kinderkoffie. Twee werelden, één God, 1992, 1e druk, paperback, 94pp E 4,- 

4345 VIRULY A., We vlogen naar Java, AND, 1949(?), 1e druk, linnen, 324pp, licht gevlekte band,ills(f) E 7,- 

0772 VOORHOEVE R., het Geheim van den kloof. Avonturen in de oerwouden van Nieuw Guinea, ca 1930, 1e druk, linnen, ills,enkele pag. aan onderk.besch. E 7,- 

1542 Voorhoeve R., De pionier van Sentani, ca.1960, 1e druk, pocket, 208pp, ills. E 4,- 

1613 Voorhoeve R., De pionier van Sentani, ca.1960, 1e druk, pocket, 208pp, ills., naam op schutblad E 4,- 

2274 VOORTLAND A./KEIZER W.G.N., Indisch getij, Hollandse bakens, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1944, 1e druk, kunstleer+l.besch.omslag, · E 5,- 

0773 VOORTLAND A./KEIZER W.G.N., Indisch getij - Hollandse bakens, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1944, 1e druk, karton, 244pp E 4,- 

7666 Vredenbregt J., De staatsgreep, 1992, 1e druk, paperback, 243pp, boekblok scheef (scheefgelezen). E 6,- 

0774 VRIES G. de, Pang Paneu de Toenonger, 1941, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, ills., gebruikssporen, pakket E 4,- 

4399 VUYK B., De eigen wereld en die andere, 1969, 1e druk, paperback, 100pp E 4,- 

0778 VUYK B., Het hout van Bara, Utrecht, W.de Haan, 1947, 1e druk, halflinnen, 200pp, ills,slecht exemplaar E 3,- 

0775 VUYK B., de Wilde groene geur, A'dam, Querido, 1962, 2e herz. druk, karton+l.besch.omslag, 152pp E 4,- 

4332 WALRAVEN W., Eendagsvliegen. Journalistieke getuigenissen uit kranten en tijdschriften, A'dam, van Oorschot, 1971, 1e druk, linnen+besch.omslag, 328pp, pakket E 15,- 

5036 Wals H. de, Jan en ik. De jagers van de brandsavannen, [1937], 1e druk, linnen, gr.8vo, 183pp, Batavia, G.Kolff, ills., licht roestvlekkige pagina's., naam op titelblad E 15,- 

2582 WESTERLINGK T., Het Indische dagboek van Dr. Peter Fabrizius, Den Haag, W.van Hoeve, 1946, 1e druk, karton, l.gebruikssporen E 4,- 

1621 WESTERLINGK T., het Indische dagboek van Dr. Peter Fabrizius, Den Haag, W.van Hoeve, ca.1946, 1e druk, karton+l.besch.omslag, naam op titelblad E 6,- 

0785 WIT A.de, Orpheus in de Dessa, 16e druk, karton E 3,- 

0783 WIT A.de, de Wake bij de brug, 1918, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 8,- 

0784 WIT A.de, de Wake bij de brug, 1932, 3e druk, linnen E 4,- 

7811 WORMSER C.W., Frans Junghuhn, 1943, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, 244pp, serie 'Bouwers v. Indië' E 7,- 

7814 WORMSER C.W., Frans Junghuhn, 1943, 1e druk, halflinnen, 244pp, serie 'Bouwers v. Indië' E 7,- 

6810 WORMSER C.W., het Hooge heiligdom. Legenden tempelruïnes en heilige graven van Java's bergen, 1943, 2e druk, linnen, 4vo, 136pp, (o.a. ingepl. kl).ills, licht roestvlekkige pagina's, gevl. E 8,- 

0787 WORMSER C.W., het Hooge heiligdom. Legenden tempelruïnes en heilige graven van Java's bergen, 1943, 1e druk, linnen, 4vo, 136pp, (o.a. ingepl. kl.)ills, licht roestvlekkige pagina's, licht gevlekte band E 10,- 

3605 ZAAIER A. (NEEF A.J.de), Carl's kerstfeest in Papoea-land, Nijkerk, Callenbach, [1939], 1e druk, karton, 108pp, ills., naam op schutblad, vrij schaars E 10,- 

2615 ZAAIER A. (NEEF A.J.de), De goede gids, ca.1940, 1e druk, ingenaaid, kl.ills E 6,- 

6515 ZEE D. v.d., Vermetel voorgeslacht, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, ills. E 4,- 

1763 ZEE D. v.d., Vermetel voorgeslacht, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, halflinnen, ills E 4,- 

2301 ZEE D. v.d., Vermetel voorgeslacht, Den Haag, W.van Hoeve, 1941, 1e druk, kunstleer+besch.omslag, 192pp, ills. E 5,- 

8749 ZEGGELEN M.v., Dona Alve, A'dam, Scheltema & Holkema, ca.1920, 1e druk, linnen, gr.8vo, 218pp, met ills., pakket E 14,- 

3931 ZEGGELEN M.v., Het zeeroversjongetje, Den Haag, van Goor, ca.1930, 4e druk, linnen, 128pp, ills. E 5,- 

8551 ZEGGELEN M.v., Het zeeroversjongetje, Den Haag, van Goor, ca.1930, 4e druk, linnen, 128pp, ills. E 6,- 

4287 ZIJST J.v., Lachspiegel. Een kostelijk studentenverhaal, (1936), 1e druk, linnen+omslag, 192pp, Velsen, Schuyt E 8,- 

7365 Zikken A., De Tanimbar legende, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1992, 1e druk, paperback, 144pp, met verklarende woordenlijst, boekblok scheef (scheefgelezen). E 6,- 

7456 Zoest A.v./Tri Heryati N., Goena-Goena en geziene geesten, Den Haag, BZZToH, 1991, 1e druk, paperback, 128pp, z.g.a.n. E 13,- 

7389 Zonneveld P. v., De moord op Fientje de feniks. Een Indische tragedie, 1992, 1e druk, paperback, kl.8vo, 75pp E 4,- 


HOOFDPAGINA