Antiquariaat De Bilt

Voor bestellingen en voorwaarden klik op of zie de bestelpagina. Prijzen zijn in Euro en exclusief verzendkosten
Verzendkosten Nederland: Tot 3,2 cm dik: E1,76 - E2,64. Dikker: E6,75 (TGP Posttarieven). N.B: Toeslag bij 1 boek: E1,00
For ordering and conditions click on or see the orderpage. Prices are in Euro and excluding shippingcosts


NEDERLANDSE LITERATUUR - POEZIE   HOOFDPAGINA
Zoek op deze pagina  


NEDERLANDSE LITERATUUR - POEZIE

8262 Daphné poëzie, 1852, linnen, kl.8vo, 288pp, Leiden, A.v.d.Hoop, met 6 schitterende kopergravures, gebruikssporen E 18,- 

8972 Liedjes voor Els, A'dam, Querido, 2001, 1e druk, paperback, 36pp, opl.400 ex, niet in de handel geweest, z.g.a.n. E 7,- 

3589 de Muze en het ambacht, 1949, 1e druk, ingenaaid, 56pp, Boekenweekgeschenk voor de jeugd, ills E 18,- 

3829 Rondelen, Daamen, 1942, 1e druk, ingenaaid, 38pp, nr.170 van de 300 genummerde ex. E 12,- 

0009 AAFJES B., Elf sonnetten op Friesland, 1944, 1e druk, ingenaaid, licht gevlekte band,clandestiene uitg. in 500 ex. E 7,- 

8476 Aafjes B., Gerrit Achterberg. De dichter van de sarcophaag. Aantekeningen bij zijn poëzie, [1943], 1e druk, linnen, gr.8vo, 32pp, Mansarde Pers, clandestien, De Jong 8, opl.600 ex, ill. C.A.B.BANTZINGER, naam op schutblad E 15,- 

0004 AAFJES B., de Lyrische schoolmeester, 1949, 1e druk, karton, ills E 5,- 

0003 AAFJES B., de Lyrische schoolmeester, 1949, 1e druk, ingenaaid, tekst op schutblad E 4,- 

0012 AAFJES B., Maria Sebylla Meriam, 1947, 2e druk, ingenaaid, rug l.besch E 3,- 

8477 Aafjes B., Per slot van rekening, 1943, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 20pp, De Jong 14, opl.300 ex, naam op titelblad E 10,- 

7955 AAFJES B., de Tooverfluit, A'dam, Contact, 1943, 1e druk, karton, ills., CLANDESTIEN E 6,- 

0005 AAFJES B., de Tooverfluit, 1943, 1e druk, karton, ills,CLANDESTIEN E 5,- 

5165 AAFJES B., de Tooverfluit, 1943, 1e druk, karton, voorpl.licht gevlekte band,ills,CLANDESTIEN E 4,- 

1764 AARDWEG H.P.v.d., Incidentele begeleiding, Engelhard, v.Embden, ca.1953, 1e druk, linnen+omslag, Met opdracht E 7,- 

8634 ACHTERBERG G., Verzamelde gedichten, A'dam, Querido, 1974, 5e druk, linnen+l.besch.omslag, 1051pp, dundruk, pakket E 18,- 

1277 ACHTERBERG G., Voorbij de laatste stad, Bert Bakker, 1955, 1e druk, pocket, 180pp, Ooievaar 11 E 3,- 

9085 Akker I. van den, Aanloopje naar het nieuwe jaar, 1995, 1e druk, geniet, 22pp, Diemen, Twinkle, nr. 138 van 300 genummerde ex, z.g.a.n. E 10,- 

8570 Alm A. van der, Marathon, Den Haag, Stols, 1941, 1e druk, karton, 32pp, Helikon no.17, opl.300 ex, naam op schutblad E 7,- 

4146 ANDRé F., Landelijke verzen, Baarn, Bosch & Keuning, ca.1943, 1e druk, ingenaaid, 32pp, roestvlekkig, met portret, Libellenserie nr.368 E 5,- 

5168 ANDREUS H., Gedichten, 1958, 1e druk, karton, 132pp E 6,- 

7387 Andreus H., De sonnetten van de kleine waanzin, 1966, 3e druk, karton, 47pp E 7,- 

0202 ANDRIES M., Gedichten, 1958, 1e druk, karton, 132pp E 7,- 

2603 BASTIAANSE F., Gedichten, A'dam, My Goede Goedk.Lect., 1909, 1e druk, linnen E 7,- 

0020 BASTIAANSE F., Gedichten, 1918, 2e druk, karton E 4,- 

1546 BASTIAANSE F., Natuur en leven, S.L.v.Looy, 1900, 1e druk, linnen, 108pp, DEBUUT. onafgesneden., naam op schutblad E 15,- 

3925 BEERS J.v., Gedichten. Tweede deel 1857-1868, 1873, 1e druk, linnen, 323pp, Antwerpen,L.Beerts E 10,- 

4917 BEETS N., Dichtwerken. Volledige uitgave naar tijdsorde gerangschikt en opnieuw herzien, Sijthoff, ca.1890, 1e druk, linnen, 4 deeltjes, gebruikssporen, deel 1 en 4 los in de band E 15,- 

2182 BEETS N., Dichtwerken. Volledige uitgave naar tijdsorde gerangschikt en opnieuw herzien, Sijthoff, ca.1890, 1e druk, linnen, 4 deeltjes,l.gebruikssporen E 27,- 

6111 BEETS N., Gedichten. Volledige uitgave naar tijdsorde gerangschikt en opnieuw herzien, Sijthoff, ca.1890, 1e druk, linnen, ca.1300pp, van deel 1 bovenk.rug licht beschadigd, DEEL 2 NIET OP DE FOTO, pakket E 10,- 

9069 Berg A. van den, Grasmaand, 1995, 1e druk, ingenaaid, 8pp, Santpoort, Mercator, nr.86 van de 175 genummerde ex, z.g.a.n. E 5,- 

8064 BERGE H.C. ten, Va-banque, A'dam, Bezige Bij, 1977, 1e druk, paperback, 51pp E 4,- 

5841 BERNLEF J., De schoenen van de dirigent, A'dam, Querido, 1966, 1e druk, paperback, 62pp, ills. E 4,- 

2752 BESANCON J.B., Late verzen, C.A.Mees, 1941, 1e druk, linnen+omslag, 104pp, onafgesneden, naam op schutblad E 6,- 

5008 BESANCON J.B., Late verzen, C.A.Mees, 1941, 1e druk, linnen+omslag, 104pp, onafgesneden, rug verschoten. E 5,- 

9222 Besten A. den, Wilhelmus van Nassouwe. Het gedicht en zijn dichter, 1983, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 230pp, l.gebruikssporen E 7,- 

2128 BESTEN A.den, Loflied voor tegenstem. een bundel liedteksten, A'dam, Wereldbibliotheek, 1965, 1e druk, ingenaaid E 5,- 

1653 BEVERSLUIS M., Arbeiders-noodlot (das Proletarische schicksal), ca.1935, 1e druk, linnen, vertaald door M. Beversluis, Bloemlezing duitse arbeiderspoëzie¨ills(h) E 6,- 

1766 BEVERSLUIS M., De krans der uren, Nijkerk, Callenbach, 1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 196pp, ills. E 8,- 

2357 BEVERSLUIS M., Verzen, van Dishoeck, 1922, 1e druk, ingenaaid, 94pp, onafgesneden E 7,- 

4197 BEVERSLUIS M., Verzen, van Dishoeck, 1922, 1e druk, linnen, 96pp, 1e schutblad ontbreekt E 5,- 

4493 BEVERSLUIS M., Vive le geus!, ca.190, 1e druk, karton, 32pp, Libellenserie nr.300 E 4,- 

9523 Bilderdijk W., Dichtwerken, A'dam, Cohen, ca.1900, e herz. druk, karton, 700pp, 2 dln in 1 band, naam op schutblad, pakket E 10,- 

9508 BINNENDIJK D.A.M., Gewikt, gewogen. Beschouwingen en critieken over moderne Nederlandsche poëzie, A'dam, Querido, 1942, 1e druk, ingenaaid, 142pp, gebruikssporen E 5,- 

0036 BINNENDIJK D.A.M., Oog in oog. Kwatrijnen, A'dam, Meulenhoff, ca.1950, 1e druk, ingenaaid, 48p E 5,- 

1649 BINNENDIJK D.A.M., Tekst en uitleg. 1e reeks;bij gedichten v. M.Nijhoff, A.Roland Holst e.a., A'dam, van Kampen, 1942, 1e druk, karton, met portretten E 5,- 

2598 Blaman A., Vrouwen, 1984, 1e druk, ingenaaid, folio, 12pp, geillustreerd door Menno Wielinga, Bedum, uitg.Exponent, nr.7 van de 75 ex E 28,- 

8325 Bles D., Parijsche verzen, van Dishoeck, 1923, 1e druk, halflinnen, 144pp, onafgesneden., licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 

9054 Bloem J.C., Gedichten, 1983, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, gr.8vo, 624pp, historisch-kritische uitgave in de serie 'monumenta literaria neerlandica', 2 boeken: deel 1 / teksten en deel 2 / apparaat en commentaar E 25,- 

7380 Bloem J.C., Verzamelde gedichten, Polak & v.Gennep, 1979, 6e herz. druk, linnen+omslag, kl.8vo, 272pp E 10,- 

5374 Bloem J.C., Verzamelde gedichten, Den Haag, Stols, 1947, 1e druk, linnen, kl.8vo, 215pp, licht roestvlekkige pagina's., naam op schutblad E 8,- 

0088 BOUTENS P.C., Bezonnen verzen, 1931, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, onafgesneden., gebruikssporen E 8,- 

4198 BOUTENS P.C., Honderd hollandsche kwatrijnen, 1932, 1e druk, linnen, 116pp, onafgesneden, hoek uit schutblad E 14,- 

1273 BOUTENS P.C., Mij hart wou nergens tieren, Bert Bakker, 1959, 1e druk, pocket, 192pp, Ooievaar 103 E 4,- 

1631 BOUTENS P.C., Oden en fragmenten van Sapfo vert. door -.-, Den Haag, Stols, 1943, 2e druk, karton, opl.1000 ex. E 5,- 

2614 BOUTENS P.C., Praeludiën, A'dam, van Kampen, 1916, 3e druk, ingenaaid, gebruikssporen E 5,- 

3054 BOUTENS P.C., Tusschenspelen, Den Haag, Boucher, 1942, 1e druk, halflinnen+besch.omslag, naam op schutblad E 7,- 

1993 BOUTENS P.C., Tusschenspelen, Den Haag, Boucher, 1942, 1e druk, halflinnen, naam op schutblad E 6,- 

3842 BOUTENS P.C., Vergeten liedjes, van Dishoeck, 1910, 2e druk, halflinnen, 104pp, onafgesneden, rug verschoten, naam op schutblad E 7,- 

9560 BOUTENS P.C., Vergeten liedjes, van Dishoeck, 1916, 3e druk, linnen, 106pp, onafgesneden, rug verschoten, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 

1746 BOUTENS P.C., Verzamelde werken, Den Haag, Boucher, 1943-54, 1e druk, linnen, ca.2500pp, 7 delen, nr.633 van de 940 genummerd exemplaar,onafgesneden E 90,- 

5362 BOUTENS P.C., Verzamelde werken, Den Haag, Boucher, 1943-54, 1e druk, linnen, ca.2500pp, 7 delen, nr.929 (niet in de handel geweest) van de 940 genummerd exemplaar,onafgesneden E 125,- 

2059 BOUTENS P.C., Verzen, A'dam, van Kampen, 1914, 2e druk, linnen, Voorw.L.v.Deyssel,roestvlekkig., licht gevlekte band E 7,- 

7356 BRABANDER G. den, Curve. Een keuze uit de poëzie, A'dam, Bezige Bij, 1950, 1e druk, karton, 242pp E 7,- 

6074 BRABANDER G. den, Morbide mei. Een verzencyclus, A'dam, Bezige Bij, 1949, 1e druk, ingenaaid, 26pp E 15,- 

6500 BRABANDER G. den, Parijsche sonnetten, Republiek der Letteren, 1947, 1e druk, halflinnen, 24pp E 5,- 

4196 BRABANDER G.den, Parijsche sonnetten, Republiek der Letteren, 1947, 1e druk, halflinnen, 24pp E 5,- 

7690 BRANDT W., Hart van Jade. Chinese lyriek, 1964, 2e herz. druk, pocket, 63pp E 4,- 

9695 Bredero G.A., G. A. Bredero's Spaanschen brabander, H.D.Tjeenk Willink, 1974, 2e herz. druk, linnen+omslag, 400pp, pakket E 8,- 

9776 BREDERODE G.A., Groot lied-boek, 1944, 2e herz. druk, linnen+besch.omslag, 373pp, linnen band verschoten E 6,- 

9585 Brederode G.A., Groot lied-boek, 1971, 4e druk, linnen, 373pp E 5,- 

3970 BROOD H., Zoon van alle moeders, A'dam, Bezige Bij, 2001, 3e druk, paperback, 96pp E 5,- 

0102 BRUNING G., Gedichten, 1954, 1e druk, ingenaaid, 34pp, met portret E 4,- 

8544 Buddingh C., Het geïrriteerde lied, Den Haag, Stols, 1941, 1e druk, karton, 44pp, Helikon no.12, opl. 300 ex, debuut E 30,- 

8888 Buddingh C., Het houdt op met zachtjes regenen, A'dam, Bezige Bij, 1976, 1e druk, linnen+omslag, 48pp, nr.48 van de 75 genummerde en gesigneerde ex., z.g.a.n. E 125,- 

7545 Buddingh C., Lexicon der poëzie, 1968, 1e druk, paperback+omslag, 179pp, mooi ex E 6,- 

0343 BUDDINGH C., Nieuwe gorgelrijmen, A'dam, Bezige Bij, 1985, 1e druk, paperback, tekst op schutblad E 4,- 

9499 Buddingh C., Twintig sonnetten, 1945, 1e druk, ingenaaid, 28pp, Dordrecht, Xelhua Pers, nr.178 van de 275 genummerde ex, omslag verschoten E 18,- 

9498 Buddingh C., XXII kwasi kadavers, 1984, 1e druk, ingenaaid+omslag, 32pp, Wijhe, Hein Elferink, nr.27 van de 85 genummerde ex E 35,- 

0112 BURSSENS G., Gedichten, 1962, 1e druk, pocket E 4,- 

0767 Busser M., I love you, Holkema & Warendorf, 1996, 1e druk, karton, kl.8vo, 63pp E 4,- 

8565 Campert J., Huis en herberg, Den Haag, Stols, 1941, 1e druk, karton, 41pp, Helikon no.15, opl.300 ex, licht gevlekte band, naam op schutblad E 10,- 

5211 CAMPERT R., Alle bundels gedichten, A'dam, Bezige Bij, 1979, 2e druk, paperback, 480pp, titelblicht gevlekte band E 10,- 

2142 CAMPERT R., Bij hoog en bij laag, A'dam, Bezige Bij, 1959, 1e druk, pocket, 2 cellotape vlekken op titelblad E 8,- 

3382 CAMPERT R., Dit gebeurde overal. Nieuwe gedichten, A'dam, Bezige Bij, 1962, 1e druk, ingenaaid E 7,- 

2063 CAMPERT R., de Jongen met het mes, A'dam, Bezige Bij, 1958, 1e druk, ingenaaid, slecht exemplaar E 5,- 

5502 CAMPERT R., Waar is Remco Campert?, A'dam, Bezige Bij, 1978, 1e druk, pocket, naam op schutblad E 6,- 

2224 CARMIGGELT S., (inl.) J.de CORTE - Liedjes, R'dam, Ad Donker, 1960, 2e druk, pocket E 3,- 

4237 CARMIGGELT S., De gedichten, A'dam, Arbeiderspers, 1974, 1e druk, linnen+omslag, 104pp, voorkant omslag gevlekt, naam op schutblad E 7,- 

0142 CHARLES J.B., de Gedichten tot 1963, 1963, 1e druk, paperback, naam op schutblad E 6,- 

2215 CHARLES J.B., Topeka. De gedichten van 1963 tot 1966, A'dam, Bezige Bij, 1966, 1e druk, pocket E 5,- 

2599 Claus H., Het teken van de Hamster, 1979, 1e druk, linnen+omslag, kl.4vo, 78pp, Antwerpen, Lotus, met 27 tekeningen en aquarellen van Jan Vanriet, in kartonnen cassette, z.g.a.n. E 20,- 

2156 DAEN F., Jaar en dag, 1959, 1e druk, ingenaaid, 48pp, 1 der 200 GENUMMERDE & GESIGNEERDE ex. E 9,- 

3088 DEBROT C., Tussen de grijze lijnen, A'dam, van Oorschot, ca.1955, 1e druk, ingenaaid, 68pp, tekst op schutblad E 5,- 

0196 DECORTE B., Nieuwe gedichten, 1946, 1e druk, halflinnen, sm E 6,- 

8585 Dendermonde M., Tijdelijk isolement, Den Haag, Stols, 1941, 1e druk, karton, 44pp, Helikon no.14, opl.300 ex E 10,- 

9548 Dèr Mouw J.A., Een bloemlezing uit zijn gedichten, A'dam, van Oorschot, 1961, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 160pp E 10,- 

3722 DONKER A., Grenzen, Rijswijk, Stokvis & zn., 1929, 1e druk, linnen, kl.4vo, 64pp, Stenfert Kroeze & van der Zande, Arnhem, onafgesnedeneden E 8,- 

3237 DONKER A., Kruistochten, Utrecht, de Gemeenschap, 1929, 1e druk, linnen, 56pp, licht gevlekte band E 5,- 

0211 DOOLAARD A.den, de Partisanen en andere gedichten, 1945, 4e druk, ingenaaid, bovenk.rug l.besch E 4,- 

2201 DOOLAARD A.den, de Vier ruiters, 1948, 4e druk, halflinnen+l.besch.omslag, 1e handelsdr. E 9,- 

2103 DOORN W. v., Facetten. Keurbundel uit het werk van -.-, 1940, 1e druk, kunstleer+omslag, Met Portret E 6,- 

8566 Dubois P.H., In den vreemde, Den Haag, Stols, 1941, 1e druk, karton, 29pp, Helikon no.19, opl.300 ex, naam op schutblad E 10,- 

5353 DUINKERKEN A. v., Waaiend pluis, ca.1945, 2e herz. druk, halflinnen, 40pp, nr.245 van 550 genummerd exemplaar E 10,- 

2674 DUINKERKEN A.v. (verz.), de Muze en de zeventien provinciën, 1962, 1e druk, ingenaaid, Boekenweekgeschenk,naam op schutblad E 3,- 

2600 Duinkerken A.v./Houwink R. e.a., De dichters van het jaar, Baarn, Bigot & v.Rossum, 1937, 1e druk, karton, kl.4vo, 51pp, nr.507 van de 560 genummerde ex, versierde kapitalen door Lettie Nije, rug besch. E 10,- 

0221 EDINGA H., de Wintertuin, 1954, 1e druk, ingenaaid, 42pp, met opdracht E 7,- 

6352 EEKHOUT J.H. J.H., Hart van Holland. Een keur uit onze historische zee-lyriek, Lochem, de Tijdstroom, ca.1940, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 196pp E 10,- 

4929 ELSSCHOT W., Poems from the past, 2002, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 24pp, W.E.G.-reeks 21, bep.opl., z.g.a.n. E 10,- 

2143 EMANTS M., Godenschemering, H.D.Tjeenk Willink, 1885, 2e druk, linnen, naam op titelblad E 12,- 

7029 Ent A., De hoed van Kierkegaard, A'dam, Arbeiderspers, 1983, 1e druk, ingenaaid, 60pp, naam op schutblad E 5,- 

7030 Ent A., Zwart zilver, A'dam, Arbeiderspers, 1989, 1e druk, ingenaaid, 46pp, opl. 800 ex., naam op schutblad E 5,- 

2007 ERNESTINE (MEJ.MOLTZER), Gedichtjes, 1898, 1e druk, ingenaaid, onafgesneden,rug besch. E 5,- 

4778 Evenhuis E., Pan in de stad, A'dam, Bezige Bij, 1946, 1e druk, halflinnen, kl.8vo, 74pp, nr.187 van de 525 genummerde ex., band verkleurd E 7,- 

6887 Eyk P.N. v., Verzen 1940, Den Haag, Boucher, 1946, 2e druk, halflinnen, kl.8vo, 56pp, op Oud-Hollands E 5,- 

2106 FEITH R., Bloemlezing met een (uitgebreide) inleiding door W.KLOOS, A'dam, My Goede Goedk.Lect., 1e druk, karton, Met 3 portretten E 5,- 

5787 Franquinet R., Andrianoer en Fatima's heimwee, Den Haag, Stols, 1939, 1e druk, linnen, gr.8vo, 32pp, opl. 250 ex., roestvlekkig. E 12,- 

6949 Geel Chr.J. v., Vluchtige Verhuizing, Polak & v.Gennep, 1976, 1e druk, paperback, 52pp E 5,- 

9292 Geelen H. e.a., Een ballade een krans een poëem, 2001, 1e druk, geniet, 12pp, Den Haag, Letterkundig Museum/Kinderboekenmuseum, opl. 200 ex E 8,- 

9041 Geertsma S.M., Straatvluchter, 2002, 1e druk, paperback, 96pp, z.g.a.n. E 6,- 

0249 GENESTET P.A. de, Dichtwerken, 1906, 11e druk, linnen, ills, licht roestvlekkige pagina's, tekst op schutblad, sm E 5,- 

8956 Gerhardt I., Anamnèsis, 1998, 1e druk, linnen, kl.8vo, 24pp, op. 1250 ex, niet in de handel geweest, z.g.a.n. E 10,- 

3621 GERHARDT I., Buiten schot, A'dam, Bezige Bij, 1947, 1e druk, halflinnen, 60pp, roestvlekkig E 10,- 

7444 GERHARDT I., De ravenveer, Polak & v.Gennep, 1978, 2e druk, linnen, 48pp E 6,- 

8906 Gerhardt I., De ravenveer, Polak & v.Gennep, 1970, 1e druk, linnen, 48pp, z.g.a.n. E 6,- 

9043 GERHARDT I., Het sterreschip, Polak & v.Gennep, 1979, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 56pp, naam op schutblad E 9,- 

9042 GERHARDT I., De zomen van het licht, Polak & v.Gennep, 1983, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 96pp E 8,- 

10053 GEZELLE G., Dichtwerken, ca 1955, 7e herz. druk, linnen, 1742pp, 2 boeken, dundruk, l.gebruikssporen, pakket E 8,- 

0254 GEZELLE G., Dichtwerken, ca 1950, 2e herz. druk, linnen, , 1768pp, 2 boeken, dundruk, dl.1 slecht exemplaar, pakket E 8,- 

2392 GEZELLE G., Gedichten, A'dam, L.J.Veen, 1921, 2e druk, linnen, 264pp, met portretten,licht roestvlekkige pagina's,hoek uit schutblad E 10,- 

5222 GEZELLE G., Gelegenheidsgedichten, ca 1925, 2e druk, linnen, gr.8vo, 384pp E 8,- 

7707 Gezelle G., Hoe stille is 't, Haarlem, Gottmer, 1980, 1e druk, linnen+omslag, gr.4vo, ca.50pp, geillustreerd door Chr.Wiegman, prachtuitgave t.g.v. zijn 150e geboortejaar E 8,- 

2035 GEZELLE G., de XIV stonden of de bloedige dagvaart ons heeren, 1939, 1e druk, linnen, geillustreerd door ACKET D., ills(h),rug verschoten E 18,- 

0261 GIJSEN M., het Huis. Verzen waarin opgenomen De loflitanie van Sint Franciscus van Assisi en Vier gedichten van Joachim, Den Haag, Stols, 1947, 1e druk, linnen, 80pp, nr.176 van de 275 genummerd exemplaar op geschept hollands papier, Van Dijk 758 E 25,- 

4192 GILLIAMS M., Het verleden van Columbus, 1944, 3e druk, ingenaaid, 76pp, nr. 22 van de 500 genummerde en gesigneerde exemplaren, uiteinden rug besch., naam op schutblad, licht gevlekte band E 20,- 

5358 GILLIAMS M., Het verleden van Columbus, A'dam, Meulenhoff, 1938, 1e druk, ingenaaid+l.besch.omslag, 76pp, nr. 248 van de 500 genummerde en gesigneerde exemplaren, naam op schutblad E 40,- 

2748 GILS G., Drie partituren, A'dam, Bezige Bij, 1962, 1e druk, pocket, gebruikssporen E 4,- 

9084 Gogh R. v. e.a., Theater in stilte, 2005, 1e druk, ingenaaid, 19pp, Utrecht, de Paardenkathedraal, z.g.a.n. E 5,- 

9031 Gogh R. v. e.a.(samenst), Hier lonkt een spiegel. Gedichten, 2001, 1e druk, ingenaaid, 103pp, z.g.a.n. E 4,- 

9842 GOLDBERG L., Bloei. Verzen van Lea Goldberg uit het Hebreeuws vertaald door L.S.Herschberg, 1961, 1e druk, halflinnen, 46pp, vertaald door I.S.Herschberg, St. De Blauwe reiger, nr.26 van de 100 genummerde ex., ills., vlekje op voorplat E 18,- 

8813 Gompers J., Melodieën der stilte, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1939, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 37pp, nr.46 van de 100 genummerde exemplaren, met opdracht van de auteur, rug besch. E 40,- 

0267 GORTER H., de Dag gaat open als een gouden roos -bloemlezing uit zijn gedichten, 1956, 1e druk, pocket, ooievaarpkt E 3,- 

9743 GORTER H., In memoriam, van Dishoeck, 1928, 1e druk, linnen, gr.8vo, 54pp, Onafgesneden, roestvlekkig., sm. E 15,- 

9199 GORTER H., Mei, van Dishoeck, 1946, 9e druk, linnen, licht smoezelig E 5,- 

0268 GORTER H., Mei, 1921, 6e druk, linnen, licht smoezelig E 5,- 

2115 GORTER H., Verzen, A'dam, Versluys, 1903, 1e druk, ingenaaid, slecht exemplaar,op Hollands E 5,- 

0269 GOSSAERT G., Experimenten, 1967, 14e druk, linnen+omslag E 4,- 

0270 GOSSAERT G., Experimenten, 1919, 3e druk, linnen, onafgesneden E 8,- 

6351 GOSSAERT G. G., Experimenten, van Dishoeck, 1916, 1e druk, linnen, gr.8vo, 132pp, onafgesneden, voorplat gevl. E 25,- 

9494 Graaff Chr. de, Alleenspraak, Utrecht, de Gemeenschap, 1931, 1e druk, linnen, kl.4vo, 48pp, voor- en achterplat gevlekt tgv waterschade, onafgesneden. E 7,- 

0271 GROOT J.H.de, een Bos boterbloemen, ca.1940, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 4,- 

7216 Gussekloo W., Jargon, 1981, 1e druk, paperback, kl.8vo, 34pp, eigen beheer E 4,- 

7205 Gussekloo W., Verstild / Bewogen / Jargon / Geflest / Merkwaardig, 1980-84, 1e druk, paperback, kl.8vo, 170pp, eigen beheer, 5 gedichtenbundeltjes E 18,- 

9689 Haan J.I. de, Negen kwatrijnen, 1974, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 20pp, sub signo libelli, nr.8 van de 25 genummerde ex, onafgesneden., licht gevlekte band E 35,- 

5860 Ham F. van den, Menselijkerwijs, 1982, 1e druk, ingenaaid, , 72pp, met opdracht door de auteur, l.gebruikssporen E 10,- 

8915 Hamelink J., Gemengde tijd 1978-1983, 1984, 1e druk, paperback+omslag, 109pp, z.g.a.n. E 6,- 

9376 HAMELINK J., Herinnering aan het verdwenen licht, A'dam, Bezige Bij, 1986, 1e druk, paperback+omslag, 131pp, z.g.a.n. E 5,- 

3748 HAMELINK J., Het rif, A'dam, Bezige Bij, 1979, 1e druk, paperback, 56pp, l.gebruikssporen E 4,- 

2754 HAMELINK J., Windwaarts, wortelher, A'dam, Bezige Bij, 1973, 1e druk, ingenaaid E 5,- 

2753 HAMELINK J., Witvelden, inskripties, A'dam, Bezige Bij, 1974, 1e druk, ingenaaid, 48pp, l.gebruikssporen E 5,- 

9540 HARTEN J., Een lokomotief achter prikkeldraad. Gedichten 1967-1970, A'dam, Bezige Bij, 1970, 1e druk, pocket, 72pp E 4,- 

8567 HATTUM J ac.v., Alleen thuis, Den Haag, Stols, 1941, 1e druk, karton, 34pp, Helikon no.16, opl.300 ex, naam op schutblad E 9,- 

8562 HATTUM J ac.v., Alleen thuis, Den Haag, Stols, 1940, 1e druk, karton, 47pp, Helikon no.5, opl.300 ex E 8,- 

5032 Hattum Jac. v., Oxalis, A'dam, L.J.Veen, 1941, 1e druk, ingenaaid met flappen, 61pp, licht roestvlekkige pagina's. E 7,- 

5230 HATTUM Jac.v., De nagels in het vlees, 1945, 2e druk, halflinnen, kl.8vo, 56pp, naam op schutblad E 3,- 

4216 HATTUM Jac.v., Verzamelde gedichten, A'dam, van Oorschot, 1954, 1e druk, linnen, 206pp E 5,- 

1391 Heerkens S.V.D. P., Brabant, 1940, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 62pp, met vignetten door Tijs Dorenbosch, roestvlekkig. E 15,- 

1389 Heerkens S.V.D. P., Den Örgel, ca.1940, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 47pp, met vignetten door Tijs Dorenbosch E 8,- 

1390 Heerkens S.V.D. P., De Mus, ca.1940, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 64pp, met vignetten door Tijs Dorenbosch, roestvlekkig. E 8,- 

3713 HENNY A.C., Licht en schaduw in hollands tuin, Den Haag, Boucher, ca.1960, 1e druk, ingenaaid, 50pp E 5,- 

6642 Hermans T., Ringele Ringele Roze. Lieve versjes, 1993, 1e druk, paperback, 44pp E 4,- 

5029 HERMANS T., Van ganser harte, Baarn, Fontein, 2002, 27e druk, karton+omslag, kl.8vo, 128pp, z.g.a.n. E 4,- 

1962 HERMANS T., Het water is heerlijk, Baarn, Fontein, 1993, 1e druk, karton+omslag, gr.8vo, 168pp E 8,- 

0558 HERZBERG J., 27 liefdesliedjes, 1971, 1e druk, paperback, 64pp, tekst op schutblad E 5,- 

4160 HESSELS W., Windstilte, ca.1940, 2e druk, ingenaaid, 46pp, Libellen-serie nr. 23 E 4,- 

4205 HESSELS W., Wit en rood, ca.1940, 1e druk, ingenaaid, 32pp, Libellen-serie nr. 302, naam op titelblad E 4,- 

3037 HILLENIUS D., Een klein apparaat tegen rechtlijnigheid, A'dam, Arbeiderspers, 1975, 1e druk, ingenaaid, 60pp, naam op schutblad E 5,- 

0321 HOEKSTRA H.G., Rijmpjes en versjes uit de nieuwe doos, ...., 1e druk, karton E 5,- 

6195 HOEKSTRA H.G./ VRIESLAND V.E., de Muze en het ambacht, 1949, 1e druk, ingenaaid, 56pp, Boekenweekgeschenk voor de jeugd, ills., l.gebruikssporen E 10,- 

7942 Hondt Chr. de, Verwaaide klanken, 1945, 1e druk, karton, 40pp, Clandestien , De Jong 398, nr.420 v.d. 500 genummerd exemplaar, achterplat licht beschadigd E 10,- 

3833 HOORNIK E., De erfgenaam, Den Haag, Stols, 1947, 4e druk, halflinnen, 48pp, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 

9502 HOORNIK E., Een liefde, Den Haag, Stols, 1941, 1e druk, halfperkament, 20pp, onafgesneden., rug licht beschadigd E 5,- 

2758 HOORNIK E., Een liefde, Den Haag, Stols, 1941, 1e druk, halfperkament, 20pp, onafgesneden., naam op schutblad, sm. E 6,- 

0247 HOORNIK E., De overweg, A'dam, Meulenhoff, 1965, 2e druk, ingenaaid, 32pp E 4,- 

3176 HORSTING BOERMA A.A.M., Tot over de oren, 1947, 1e druk, ingenaaid+omslag, 54pp, geillustreerd door VERHAGEN O., nr.192 van de 500 genummerde ex E 7,- 

2033 HUIZINGA L., Drimdram. Veertig vreemde verzen, A'dam, Strengholt, 2e druk, linnen E 7,- 

3775 HUYGEN H., Waaiende bladeren, 1946, 1e druk, ingenaaid, 30pp, nr. 237 van de 375 genummerde ex. E 5,- 

2263 IEPENDAAL W.v., Op drift, F.C.Kroonder, 1945, 1e druk, ingenaaid, ill E 5,- 

0335 JACOBS J.W., Strijd om vrijheid, A'dam, Arbeiderspers, 1946, 2e druk, ingenaaid, 56pp E 4,- 

0336 JACOBS J.W., Vogels van Mei, 1925, 1e druk, linnen, roestvlekkig., naam op schutblad E 6,- 

3058 JACOBSE, Vuur en wind, Daamen, 1945, 1e druk, halflinnen, 96pp, roestvlekkig E 5,- 

2006 JACOBSE M., Bijbelse gedichten, Nijkerk, Callenbach, ca.1945, 1e druk, linnen, naam op schutblad E 4,- 

1633 JACOBSE M., het Kind en andere gedichten, Kampen, J.H.Kok N.V., 1949, 1e druk, halflinnen, 56pp E 6,- 

4195 JACOBSE M., Programma, Den Haag, Stols, 1932, 1e druk, ingenaaid, 46pp, opl. 350 ex., onafgesneden, Van Dijk 280, bovenk.rug licht beschadigd E 7,- 

4206 JACOBSE M., Tussen de bedrijven, ca.1940, 1e druk, ingenaaid, 32pp, Libellenserie nr.311 E 4,- 

1071 Janssen J., Een spin op tafel, 1980, 1e druk, paperback E 4,- 

3837 JONCKHEERE K., Conchita, 1940, 1e druk, ingenaaid, 30pp, opl. 300ex., onafgesneden. E 6,- 

8921 Kamerbeek J., De poëzie van J.C.Bloem in Europees perspectief, 1979, 2e druk, ingenaaid+omslag, 114pp, z.g.a.n. E 5,- 

9492 Kate J.J.L. ten, De nieuwe kerk van Amsterdam, 1885, 1e druk, linnen, kl.4vo, 232pp, A'dam, D.B.Centen, met een ets van het interieur van de kerk door P.J. Arendzen E 15,- 

0345 KELK C.J., Egel en Faun, 1947, 1e druk, ingenaaid, bovenk.rug besch. E 4,- 

10044 Kemp P., Een bloemlezing uit zijn kleine liederen, A'dam, van Oorschot, 1953, 1e druk, linnen, kl.8vo, 182pp E 7,- 

8580 Kemp P., Transitieven en immobielen, Den Haag, Stols, 1940, 1e druk, karton, 46pp, Helikon no.3, opl.300 ex E 12,- 

0331 KEULS H.W.J.M., Wegen en wolken, Den Haag, Stols, 1948, 1e druk, linnen E 5,- 

3991 KIES TH., Berg af - berg op, 1984, 1e druk, ingenaaid, 72pp, nr. 24 van de 100 genummerde ex. E 8,- 

0350 KLOOS W., Verzen, A'dam, Wereldbibliotheek, 1945, 7e druk, halflinnen E 5,- 

2179 KOEMAN-GROOT T., Herfst-bloemen, ca.1945, 1e druk, halflinnen E 5,- 

6686 Komrij G., Het geld dat spant de kroon. 250 jaar pecunaire poëzie bijeengebracht door Gerrit Komrij, 1987, 1e druk, ingenaaid, 94pp E 4,- 

8044 Komrij G., De moeder, 1979, 1e druk, paperback, 74pp E 4,- 

0355 KOOLHOVEN H., Aanvaarding, 1946, 1e druk, halflinnen+omslag, 68pp, onafgesneden. E 6,- 

7038 Kopland R., Alles op de fiets, A'dam, van Oorschot, 1988, 11e druk, ingenaaid, 42pp, tekst op schutblad E 4,- 

9603 Kopland R., Wat water achterliet, A'dam, van Oorschot, 2004, 1e druk, paperback, kl.8vo, 14pp, tekst op schutblad, z.g.a.n. E 4,- 

8887 Kossmann A., Rotterdam, 1984, 1e druk, ingenaaid, 22pp, Wijhe, Hein Elferink, nr.35 van de 90 genummerde ex., z.g.a.n. E 18,- 

2048 LAM A.B. (verz.), Verzet en poëzie, Zuidholl.Uitg.mij, 1e druk, halfleer, Bloemlezing verzetsverzen,onafgesneden. E 8,- 

4202 Landheer Jo, Golven, Den Haag, Stols, 1930, 2e druk, ingenaaid, 20pp, nr.109 van de 200 genummerd exemplaar, 1e handelseditie, bovenkant rug besch. E 15,- 

2759 LAST J., Oog in oog, F.C.Kroonder, 1945, 1e druk, ingenaaid+besch.omslag, 60pp E 6,- 

2709 LAST J., Twee werelden, Utrecht, Bruna, 1933, 1e druk, ingenaaid, 48pp, naam op schutblad,licht roestvlekkige pagina's. E 8,- 

6360 Laurillard E., De marsch der menschheid, 1897, 1e druk, linnen, Met 45 illustratiën van G.J. Bos, band gekromd E 8,- 

2047 LAURILLARD E., Uit 's levens ernst en kluchten, 1883, 1e druk, linnen E 10,- 

8969 Lausberg R., Weertij, 1993, 1e druk, ingenaaid, 71pp, z.g.a.n. E 6,- 

1630 LEEFLANG E., Bewoond als ik ben, A'dam, Arbeiderspers, 1981, 1e druk, ingenaaid, 76pp E 7,- 

0376 LEEUW A. v.d., het Aardse paradijs, C.A.Mees, 1929, 2e druk, linnen, 104pp, onafgesneden. E 6,- 

0375 LEEUW A.v.d., de Opdracht/Vertumnus/Miniaturen, 1951, 1e druk, karton, rug gerep. E 4,- 

8584 Leeuwen F. v., Wederkomst, Den Haag, Stols, 1940, 1e druk, karton, 39pp, Helikon no.8, opl.300 ex E 10,- 

8542 Lehman L.Th., Dag- en nachtlawaai, Den Haag, Stols, 1940, 1e druk, karton, 46pp, Helikon no.1, opl. 300 ex E 10,- 

2712 LEHMANN L.TH., Het echolood, A'dam, van Oorschot, 1955, 1e druk, linnen, 32pp E 5,- 

8564 Lehmann L.Th., Schrijlings op den horizon, Den Haag, Stols, 1941, 1e druk, karton, 36pp, Helikon no.20, opl.300 ex, naam op schutblad E 12,- 

9053 Leopold J.H., Gedichten I. De tijdens het leven van de dichter gepubliceerde poëzie, 1983, 1e druk, ingenaaid+omslag, gr.8vo, 505pp, historisch-kritische uitgave in de serie 'monumenta literaria neerlandica', 2 boeken: deel 1 / teksten en deel 2 / apparaat en commentaar E 25,- 

0396 LEOPOLD J.H., Verzamelde verzen, Utrecht, Bruna, 1935, 1e druk, linnen+omslag, 368pp, gebruind omsl met portret,onafgesneden,+portret E 35,- 

7377 LODEIZEN H., Nagelaten werk, A'dam, van Oorschot, 1969, 1e druk, linnen+omslag, 224pp E 12,- 

4327 LODEIZEN H., Nagelaten werk, A'dam, van Oorschot, 1975, 3e druk, paperback, 224pp E 7,- 

0403 Lucebert, En morgen de hele wereld, 1972, 1e druk, paperback, ills,vouw in voorplat E 8,- 

5838 Lucebert, Triangel, 1958, 1e druk, pocket, 154pp, ills. E 7,- 

0404 Lucebert, Van de afgrond en de luchtmens, 1955, 2e druk, ingenaaid, van binnen waterschade E 10,- 

2062 MANEN PIETERS J. v., Hart in het zoeklicht, Kampen, J.H.Kok N.V., 1957, 1e druk, ingenaaid E 6,- 

5152 MARSMAN H., Verzamelde gedichten, A'dam, Querido, 1946, 3e druk, halflinnen, 208pp, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. E 5,- 

9672 Marsman H., Verzameld werk. Poëzie, proza en critisch proza, 1972, 3e druk, linnen+l.besch.omslag, 861pp, dundruk E 10,- 

2443 MARSMAN H., Verzameld werk. Poëzie, proza en critisch proza, A'dam, Querido, 1960, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 861pp, dundruk E 9,- 

9493 Marsman H., Witte vrouwen, Utrecht, de Gemeenschap, 1930, 1e druk, linnen, kl.4vo, 32pp, nr.47 van de 550 genummerde ex., rug en achterplat verschoten E 25,- 

7940 Maurik H. v., Land van onverstand, 1944, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 20pp, Clandestien , De Jong 552, opl. 50 ex., met opdracht van de auteur d.d. 25 mei 1945 E 50,- 

0417 MERODE W.de, Chineesche gedichten, 1936, 2e druk, ingenaaid E 4,- 

2708 MOK M., Berijmde bokkesprongen, A'dam, Wereldbibliotheek, 1962, 2e druk, ingenaaid, 50pp, ills. E 4,- 

0427 MORRIEN A., Moeders en zonen, A'dam, Bezige Bij, 1962, 1e druk, ingenaaid, l.gebruikssporen E 5,- 

9522 Morriën A., Landwind, Den Haag, Stols, 1942, 1e druk, karton, 40pp, opl. 300 ex, randen licht smoezelig E 10,- 

3823 Morriën A., Het vaderland, A'dam, Bezige Bij, 1946, 1e druk, halflinnen, 94pp, GESIGNEERD II VII 1949, Bevat ook een herdruk van de bundels Hartslag (1939) en Luchtalarm (1945) E 15,- 

6494 Morriën A., Het vaderland, A'dam, Bezige Bij, 1946, 1e druk, halflinnen, 88pp E 5,- 

9694 Morriën A., Verzamelde gedichten, A'dam, van Oorschot, 1961, 1e druk, linnen+omslag, 181pp, naam op schutblad E 10,- 

2358 Mulisch H., Opus Gran, A'dam, de Harmonie, 1982, 1e druk, ingenaaid met flappen, 4vo, 57pp, geillustreerd door Jeroen Henneman E 10,- 

8904 Mulisch H., De taal is een ei, Polak & v.Gennep, 1979, 2e druk, geniet, 12pp, opl. 1500 ex, z.g.a.n. E 7,- 

8890 Mulisch H., Tegenlicht, Polak & v.Gennep, 1975, 1e druk, linnen+omslag, 64pp, z.g.a.n. E 15,- 

9505 Mulisch H., Wat poëzie is. Een leerdicht, Atheneum, 1978, 1e druk, ingenaaid+omslag, 24pp, opl. 1000 ex E 6,- 

8047 Mulisch H., Wat poëzie is. Een leerdicht, Atheneum, 1979, 2e druk, ingenaaid+omslag, 24pp E 4,- 

8054 Mulisch H., De wijn is drinkbaar dank zij het glas, A'dam, Bezige Bij, 1976, 1e druk, paperback+l.besch.omslag, 49pp E 6,- 

3079 NIJHOFF M., Het uur u gevolgd door een idylle, Den Haag, Stols, 1946, 2e druk, halflinnen, 48pp, naam op schutblad E 4,- 

6190 NIJHOFF M., Verzameld werk I. Gebundelde, verspreide en nagelaten gedichten, A'dam, van Oorschot, 1954, 1e druk, linnen, 575pp, dundruk, vochtvlekken aan bovenkant E 10,- 

2184 NIJLEN J. v., Gedichten 1904-1938, Den Haag, Stols, 1944, 2e druk, halflinnen, hoek uit schutblad,licht gevlekte band E 6,- 

3821 NIJLEN J. v., Verzamelde gedichten 1904-1948, A'dam, van Oorschot, 1948, 1e druk, linnen+besch.omslag, 264pp, naam op schutblad E 8,- 

6981 NIJLEN J. v., Verzamelde gedichten 1904-1948, A'dam, van Oorschot, 1948, 1e druk, linnen, 264pp E 6,- 

7322 Oomes P., Pieter Cornelisz. Hooft en de Muiderkring, ca.1940, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 83pp, Utrecht, Sint Gregoriushuis, met portretten E 5,- 

7750 Paaltjens P., Snikken en grimlachjes, ca.1900, 5e druk, linnen, 106pp, met portret, rug gerepareerd E 10,- 

7999 Paaltjens P., Snikken en grimlachjes. Poezie uit den studententijd van PIET PAALTJENS, ca.1900, 4e druk, linnen, 132pp, met portret, boekblok niet heel stevig E 8,- 

7178 Paradijs C., Grassprietjes, A'dam, van Oorschot, ca.1970, 4e druk, ingenaaid, 68pp, fascimile uitgave van de 3e druk E 5,- 

7155 Paradijs C., Grassprietjes, A'dam, Versluys, 1916, 4e herz. druk, ingenaaid, 68pp E 7,- 

4315 PERNATH H.C., Instrumentarium voor een winter, 1963, 1e druk, pocket, 104pp, naam op schutblad E 5,- 

0460 PERNATH H.C., Instrumentarium voor een winter, 1963, 1e druk, pocket, l.gebruikssporen E 5,- 

8555 Perron E. du, De grijze dashond, Den Haag, Stols, 1941, 1e druk, karton, 40pp, inleiding door S.Vestdijk, Helikon no.11, opl.300 ex, licht gevlekte band E 25,- 

0589 PLAS M.v.d., Going my way, Den Haag, Stols, 1954, 4e druk, ingenaaid E 3,- 

0467 PLAS M.v.d., Going my way, Den Haag, Stols, 1951, 3e druk, ingenaaid E 3,- 

3095 PLAS M.v.d., Korte metten, A'dam, Elsevier, 1980, 1e druk, paperback, 56pp E 4,- 

0468 PLAS M.v.d., het Tweede schuinschrift, Baarn, Amboboeken, 1974, 1e druk, paperback E 4,- 

0473 POLET S., Konkrete poëzie, 1962, 1e druk, pocket, gebruikssporen, penstr.op 1p. E 3,- 

9692 POLET S., Konkrete poëzie, 1962, 1e druk, pocket, 109pp, LP 78 E 5,- 

2157 POLET S. (samens/inl), Kikker en nachtegaal. Buitenlandse poëzie over Nederland en Nederlanders van de zeventiende eeuw tot heden, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, ingenaaid, 232pp E 6,- 

1646 POLET S./MARKEN A.v., het Warme noorden. Bloemlezing uit de moderne zweedse poëzie, 1960, 1e druk, ingenaaid E 4,- 

3776 POLL K.L., Rakelings, Den Haag, Boucher, 1956, 1e druk, ingenaaid, 32pp, debuut, opl. 300 ex. E 12,- 

7686 Poot H.K., Minnezangen van Hubert Korneliszoon Poot. Ingeleid en van aantekeningen voorzien door C.M.Geerars, H.D.Tjeenk Willink, 1964, 1e druk, ingenaaid+omslag, 73pp E 4,- 

9070 Post M., There was a lady loved a swine en andere volksversjes, A'dam, Querido, 1997, 1st edition, hcloth, 40pp, opl. 1250 ex, niet in de handel geweest, ills., fine copy E 8,- 

7221 Prins T., Kale takken zingen om groen, 2005, 1e druk, karton+omslag, , geillustreerd door St.Kunstcentrum Weert, z.g.a.n. E 5,- 

6003 Radar R., Wissewasjes, ca.1945, 1e druk, geniet, kl.8vo, 62pp, licht roestvlekkige pagina's. E 4,- 

7951 Randwijk H.M. v., Celdroom. In het oorlogsjaar 1943, 1943, 1e druk, geniet, kl.8vo, 16pp, clandestien, De Jong 140, met omslag en enkele illustraties door R. Snapper E 25,- 

5022 Rawie J.P., Geleende tijd, Bert Bakker, 2000, 6e druk, linnen+omslag, kl.8vo, 57pp, gesigneerd, z.g.a.n. E 9,- 

7388 Reve G., Het zingende hart, Atheneum, 1973, 1e druk, linnen+omslag, 48pp, opl. 2000 ex E 40,- 

2450 REYMERSWAEL W.v. (W.J.v.BALEN), Bataafse lachspiegel, ca.1965, 1e druk, linnen, licht gevlekte band E 6,- 

0491 RODENKO P., Met twee maten, 1956, 1e druk, pocket, ooievaar pkt,l.gebr E 3,- 

3802 ROLAND HOLST A., De belijdenis van de stilte, van Dishoeck, 1916, 2e druk, linnen, 96pp E 9,- 

0246 ROLAND HOLST A., Onderhuids, Bert Bakker, 1963, 1e druk, linnen+besch.omslag, kl.4vo, 34pp, Een der 450 genummerd exemplaar, gesigneerd, naam op schutblad, pakket E 18,- 

4203 ROLAND HOLST A., Voor West-Europa, van Dishoeck, 1943, 1e druk, ingenaaid, 8pp, clandestiene uitgave, De Jong 898 E 6,- 

1913 ROLAND HOLST A., de Wilde kim, van Dishoeck, 1947, 4e druk, halflinnen E 4,- 

4248 ROLAND HOLST A., Een winter aan zee, Den Haag, Stols, 1945, 6e druk, halflinnen, 94pp, naam op schutblad E 5,- 

7903 ROLAND HOLST A., Een winter aan zee, Den Haag, Stols, 1945, 6e druk, halflinnen, 94pp E 5,- 

3822 ROLAND HOLST A., Een winterdageraad, A'dam, Bezige Bij, 1945, 2e druk, ingenaaid, gr.form., 4pp, clandestien, De Jong 704 E 7,- 

0502 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Gedroomd gebeuren, Utrecht, Bruna, 1937, 1e druk, paperback, 48pp, ing,onafgesneden,gebruikssporen E 4,- 

0501 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., de Moeder, Utrecht, Bruna, 1932, 1e druk, paperback, 68pp, onafgesneden,licht roestvlekkige pagina's, naam op schutblad E 5,- 

0500 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Uit de diepte, 1946, 1e druk, halflinnen+l.besch.omslag, naam op schutblad E 4,- 

1912 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Vernieuwingen, R'dam, W.L.Brusse, 1929, 1e druk, ingenaaid, bandontwerp door J.Franken Pzn, onafgesneden. E 7,- 

1911 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Verworvenheden, R'dam, W.L.Brusse, 1928, 2e druk, ingenaaid, verm.dr. E 5,- 

0505 ROLAND HOLST v.d.SCHAIK H., Verzonken grenzen, Utrecht, Bruna, 1940, 3e druk, linnen+omslag E 4,- 

0507 ROMER H., Bewaasde dromen, 1975, 1e druk, paperback, geillustreerd door Otto Dicke, 1 der 1000 genr.ex E 5,- 

3010 ROMIJN J., De lichte muze, Utrecht, Bruna, 1956, 1e druk, pocket, Zwarte Beertjes 20,naam op titelblad E 4,- 

7685 Roose L., En is 't de liefde niet. Het Nederlandse sonnet in de zestiende en de zeventiende eeuw, 1971, 1e druk, ingenaaid, 119pp, ills., incl. werkboekje E 4,- 

4200 RUYSLINCK W., Hunkerend gevangen, De Prom, 1988, 1e druk, paperback, 38pp, z.g.a.n. E 4,- 

2124 SALOMONSON H.(MELIS STOKE), Recrutenschool en andere gevangenisverzen, Den Haag, Stols, 1946, 1e druk, halflinnen, tekst op schutblad E 4,- 

9461 Schaepman H.J.A.M., Verzamelde dichtwerken, 1899, 5e herz. druk, kunstleer, 182pp, met een portret door J.Veth, hoek uit schutblad, los in de band E 5,- 

7668 Scheepmaker N., Hopper's Holland, Baarn, Thomas Rap, 1973, 1e druk, paperback+omslag, kl.8vo, 64pp E 5,- 

7654 SCHIERBEEK B., Een grote dorst, A'dam, Bezige Bij, 1968, 1e druk, ingenaaid, 220pp, geillustreerd door Sipke Huismans, LRP261, mooi ex E 8,- 

5451 SCHMIDT A.M.G., Het beertje Pippeloentje, A'dam, Arbeiderspers, 1958, 1e druk, karton, geillustreerd door Wim Bijmoer, mooi ex met slechts l.gebruikssporen van de schaarse 1e druk E 25,- 

3027 SCHMIDT A.M.G., Cabaretliedjes, A'dam, Arbeiderspers, 1961, 1e druk, pocket, 120pp, ills E 3,- 

4302 SCHMIDT A.M.G., Cabaretliedjes, 1953, 2e druk, karton, gr.8vo, 84pp, geillustreerd door Wim Bijmoer E 6,- 

0534 SCHMIDT A.M.G., Cabaretliedjes, 1955, 4e druk, karton, ills E 3,- 

5850 SCHMIDT A.M.G., Cabaretliedjes, A'dam, Arbeiderspers, 1961, 1e druk, pocket, 120pp, ills. E 4,- 

9550 SCHMIDT A.M.G., Cabaretliedjes, A'dam, Arbeiderspers, 1961, 1e druk, pocket, 120pp, ills. E 3,- 

5450 SCHMIDT A.M.G., Ik ben lekker stout, A'dam, Arbeiderspers, 1958, 4e druk, karton, 64pp, ills., 3 opperoestvlekkigakkige in de kaft E 6,- 

3536 Schmidt A.M.G., Weer of geen weer, A'dam, Arbeiderspers, 1955, 3e druk, karton, 42pp, rug gerepareerd E 4,- 

2127 SCHMIDT A.M.G. (bew), Tot hier toe. Gedichten en liedjes voor toneel, radio en televisie 1938-1985, A'dam, Bezige Bij, 1988, 5e druk, paperback, kl.8vo, 640pp, schutblad ontbreekt, pakket E 5,- 

8910 Scholten H., Roltrap naar de maan. Nederlandse kinderliedjes vanaf 1950 voor kleine en grote mensen, 1995, 1e druk, kunstleer, 351pp, tekst op schutblad E 6,- 

4639 SCHUDDEBOOM K., Nooit heb ik zo gehuild..., 1996, 1e druk, ingenaaid, 8vo, 32pp, Groningen, Geldermalsen Publications, nr. 86 van de 150 genummerd exemplaar E 10,- 

3055 SLAUERHOFF J., Een eerlijk zeemansgraf, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1937, 2e druk, ingenaaid, 60pp, rug besch.,gevl E 7,- 

2287 SLAUERHOFF J., Eldorado, van Dishoeck, 1942, 2e druk, halflinnen E 9,- 

5405 Slauerhoff J., Verzamelde gedichten, Den Haag, Stols, 1947, 3e druk, linnen, kl.8vo, 877pp, 2 boeken, naam op schutblad, pakket E 15,- 

0536 SLAUERHOFF J. (over), D.KROON (verz.)- Opstellen over de poëzie van J.Slauerhoff, 1982, 1e druk, linnen+omslag, z.g.a.n. E 7,- 

5541 SMIT G., Bij het vijftigjarig jubileum van Hare Majesteit Koningin Wilhelmina, 1948, 1e druk, geniet, 20pp E 3,- 

2347 SMIT G., Weerklank, Maastricht, N.V.Leiter-Nypels, 1932, 1e druk, karton, 60pp, onafgesneden,licht roestvlekkige pagina's E 8,- 

5498 SMIT G., De wonderlijke avonturen van mijnheer Prikkebeen, Utrecht, Spectrum, ca.1945, 1e druk, halflinnen, 189pp, ills., gevl. E 7,- 

9495 Smit G., XL psalmen, Utrecht, Spectrum, (1952), 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 96pp, onafgesneden, gedrukt in blauw en zwart op fraai lompenpapier E 7,- 

9496 Smit G., Zeven marialegenden, Utrecht, Spectrum, ca.1940, 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 110pp, met opdracht door de auteur(?), ills. E 8,- 

3111 SPUISERS J., Heuvels en valleien, 1945, 1e druk, ingenaaid, 36pp, opl. 500 genummerd exemplaar, hoek uit schutblad E 4,- 

7941 Stafleu L., Idylle. Tien gedichten, ca.1945, 1e druk, ingenaaid, 32pp, nr.98 van de 100 genummerd exemplaar op Pannekoek, met opdracht van de auteur d.d. 7 apr 1946, De Jong 774 E 28,- 

7962 Stafleu L., Natuurliederen, 1943, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 20pp, nr.90 v.d. 100 genummerd exemplaar, De Jong 776, met houtsneden van R.Snapper van het blok gedrukt, met opdracht van de auteur d.d. 7 april 1946 E 28,- 

0543 STARING A.C.W., Gedichten, ca.1900, 1e druk, linnen, schutblad ontbreekt,l.gevl E 3,- 

8559 Steen E. van der, Cadans, Den Haag, Stols, 1940, 1e druk, karton, 37pp, Helikon no.9, opl.300 ex E 5,- 

7905 Stratum M. v., De viering van de tovenaar, 2005, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 96pp, ills. E 7,- 

7939 Stuiveling G., Bij Nederlands bevrijding, 1945, 1e druk, geniet, gr.8vo, 16pp, Clandestien , De Jong 791 E 10,- 

9500 Stuiveling G., Herman Gorters kenteringssonnetten, A'dam, Bezige Bij, 1945, 1e druk, ingenaaid+omslag, gr.8vo, 154pp, nr.247 van de 565 genummerde ex E 12,- 

8097 Tacx H., Naieve verzen voor later, 1978, 1e druk, geniet+omslag, 36pp E 5,- 

8548 Tergast N., Glas en schaduw, Den Haag, Stols, 1940, 1e druk, karton, 33pp, Helikon no.6, opl.300 ex, naam op schutblad E 12,- 

8339 Timmer Ch.B., Gestalten en seizoenen, A'dam, van Oorschot, 1945, 1e druk, halflinnen, kl.4vo, 56pp, nr.316 van de 410 genummerd exemplaar, sm., krasjes op achterplat, bandill. Corneille E 9,- 

2519 TOLLENS H., Gedichten. Eerste deel, 1822, 4e druk, ingenaaid, 218pp, oorspr. blind (besch.) omsl. E 18,- 

7039 Troost S., Cowboys hebben het maar gemakkelijk, Baarn, Thomas Rap, 1994, 1e druk, paperback, 48pp E 5,- 

8556 Vasalis M., Parken en woestijnen, Den Haag, Stols, 1940, 1e druk, karton, 27pp, Helikon no.10, opl.300 ex, naam op schutblad, mooi exemplaar, maar helaas met 18 dunne rode kleurpotloodstreepjes en door een krantenknipsel 2 gebruinde pagina's E 125,- 

7953 Verhoeven B., Tusschen voorhangsel en altaar, 1943, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 20pp, Schildpadreeks no.6, gesigneerd, De Jong 846, opl. ca. 150 ex., omslag doormidden E 22,- 

8984 Verhoeven N., Verzamelde gedichten, A'dam, Bezige Bij, 1975, 1e druk, ingenaaid+omslag, 247pp E 6,- 

7963 Vermeulen J., Het ontoereikende, 1944, 1e druk, ingenaaid, gr.8vo, 16pp, Clandestien, De Jong 855, nr.120 v.d. 160 genummerd exemplaar, gebruikssporen E 18,- 

3116 VERWEY A., het Lachende raadsel, C.A.Mees, 1935, 1e druk, linnen, 88pp, licht gevlekte bandlicht roestvlekkige pagina's. E 7,- 

3924 VERWEY A., Oorspronkelijk dichtwerk. Eerste deel 1882-1914, A'dam, Querido, 1938, 1e druk, halflinnen, 916pp, hoeken band l.beschadigd E 9,- 

3840 VERWEY A., Het zwaardjaar, A'dam, Versluys, 1916, 1e druk, ingenaaid, 128pp, onafgesneden., licht gevlekte band E 10,- 

2109 VESTDIJK S., Eén op de zeven, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1955, 1e druk, linnen+l.besch.omslag E 12,- 

1289 VESTDIJK S., Mnemosyne in de bergen, Bert Bakker, 1960, 2e druk, pocket, 152pp, Ooievaar 108 E 3,- 

4882 VESTDIJK S., Voor en na de explosie. Opstellen over poëzie, Bert Bakker, 1960, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, gr.8vo, 208pp E 12,- 

8539 Vestdijk S., Water in zicht, Den Haag, Stols, 1940, 2e druk, karton, 46pp, Helikon no.7, opl. 300 ex, de 1e druk werd volledig vernietigd E 25,- 

0619 VETH C., Tijdbeeldenstorm, Den Haag, Boucher, 1956, 1e druk, karton, 40pp, ills. E 4,- 

0620 VINKENOOG S., Eerste gedichten (1949-1964), A'dam, Bezige Bij, 1966, 1e druk, paperback, 312pp, lichte gebruikssporen,naam op titelblad,ills E 7,- 

5739 Vinkenoog S., Heren zeventien, 1987, 3e druk, ingenaaid, kl.8vo, 52pp E 4,- 

2375 VISSER J., Fluitekruid, Laren, A.G.Schoonderbeek, 1e druk, ingenaaid, opl.1000 ex.,reeks "Edeldrukken",naam op schutblad E 5,- 

2186 VOETEN B., Lizelotje, 1e druk, karton, kl.4vo, 48pp, met talrijke foto's E 6,- 

0624 VOETEN B., Menselijkerwijs, 1958, 1e druk, pocket, ing,naam op schutblad E 5,- 

1680 Vondel J. v., Palamedes of Vermoorde Onnozelheit, treurspel, Met aenteekeningen uit 's Dichters mondt opgeschreven / Hekeldichten, met aenteekeningen, 1736, 3e herz. druk, ingenaaid, kl.8vo, 261pp, Amersfoort. By Pieter Brakman, Den derden druk merkelijk vermeerdert, blind omslag, hoek uit schutblad, gebruikssporen, met 11 gravures, enkele pag.achterin gevlekt E 75,- 

7123 Vondel J. v.d., De heerlijkheid der kerke uitgelegd door Jac.J.Zeij, S.J., ca.1930, 1e druk, halflinnen, 250pp, ills., hoeken band l.beschadigd E 8,- 

0625 VONDEL J.v.d., Hekeldigten, ca 1950, 1e druk, linnen, herdrukt naar de 2e dr in rood en zwart E 6,- 

9556 VORRINK J oh., Het minnedicht in de zeventiende eeuw, Sijthoff, 1919, 1e druk, ingenaaid, 204pp, ills., matig ex E 4,- 

2760 VORRINK Joh., Het minnedicht in de zeventiende eeuw, Sijthoff, 1919, 1e druk, linnen, ills E 7,- 

3985 VRIES H. de, Atlantische balladen, Den Haag, Stols, 1946, 3e druk, halflinnen E 4,- 

1991 VRIES H.de, Atlantische balladen, Den Haag, Stols, 1942, 2e druk, halflinnen E 4,- 

0062 VRIES H.de, Coplas. 700 liederen van het Spaansche volk., ca.1930, 1e druk, linnen+omslag, 136pp E 10,- 

9435 VRIESLAND V.E. v., Drievoudig verweer, A'dam, Querido, 1949, 1e druk, linnen, opl. 525 genummerd exemplaar,onafgesneden., l.gebruikssporen E 5,- 

9501 VRIESLAND V.E. v., Herhalingsoefeningen, A'dam, Querido, 1935, 1e druk, ingenaaid, 44pp, naam op schutblad E 5,- 

9510 Vriesland V.E. v., Tegengif, A'dam, Querido, 1959, 1e druk, ingenaaid, 66pp, onafgesneden, onderkant rug licht beschadigd E 5,- 

9506 VRIESLAND V.E. v., Vooronderzoek, A'dam, Querido, 1946, 1e druk, ingenaaid+omslag, 82pp, naam op titelblad E 5,- 

9373 Vroman L., 114 gedichten. Manke vliegen, Almanak, God en godin, verspreide gedichten, poems in English, A'dam, Querido, 1969, 1e druk, paperback, 293pp, tekst op schutblad E 6,- 

8619 Vroman L., 262 gedichten, A'dam, Querido, 1974, 1e druk, paperback, 671pp, pakket E 8,- 

8964 Vroman L., Het andere heelal, 2005, 1e druk, paperback, 230pp, grote bloemlezing, l.gebruikssporen E 6,- 

9663 VROMAN L., Fabels, A'dam, Querido, 1962, 1e druk, karton, kl.4vo, 52pp, geillustreerd door Peter Vos, nr. 303 van de 1000 genummerde ex E 15,- 

7701 Vroman L., Huis en tuin. Fabels en strips, A'dam, Querido, 1979, 1e druk, linnen+omslag, ca.65pp, mooi ex E 12,- 

9372 Vroman L., Het verdoemd carillon. Gedichten, A'dam, Querido, 1981, 1e druk, paperback, 51pp, tekst op schutblad E 4,- 

8892 Vroman L., Zuiver verstand, 1987, 1e druk, ingenaaid+omslag, gr.8vo, 8pp, Steven Hartog, ill., nr.44 van de 75 Arabisch genummerde ex., z.g.a.n. E 25,- 

2585 WALSUM-QUISPEL J.M. v., Versluierd aanschijn, Daamen, 1946, 1e druk, ingenaaid, opl. 300 ex.,naam op schutblad,licht roestvlekkige pagina's E 5,- 

8038 WARMOND E., Voorkeur willekeur. Werken van 30 dichters met Commentaar, A'dam, Querido, 1972, 1e druk, ingenaaid, 96pp E 5,- 

3433 Warren H. (samenst), De Spiegel van de Nederlandse poëzie, A'dam, Meulenhoff, 1987, 5e herz. druk, paperback, 526pp, l.gebruikssporen E 7,- 

3093 Weemoedt L., Van harte beterschap, 1990, 3e druk, paperback, 155pp, naam op titelblad E 4,- 

4105 WEGMAN W., Tussen 17 en 68, 1992, 1e druk, ingenaaid, 56pp, Utrecht, Hanebalken Pers, opl. 35 ex. E 5,- 

4104 WEGMAN W., Tussen 56 en 60, 1e druk, geniet, 16pp, opl. 40 ex. E 5,- 

7684 Wenseleers L., De poëzie is niet meer van gisteren. Paul van Ostaijen, Martinus Nijhoff en het nieuw-realisme, 1972, 1e druk, ingenaaid, 175pp, met foto's, incl. werkboekje E 5,- 

2751 WERUMEUS BUNING J.W.F., Dood en leven, A'dam, Querido, 1927, 2e druk, ingenaaid, Eén der 500 genr. ex. E 5,- 

0669 WERUMEUS BUNING J.W.F., Dood en leven, 1927, 2e druk, halflinnen, nr.1 v.d. 500 genr.ex,1e schutblad lijkt te ontbreken (maar blijkt niet uit de nummering) E 7,- 

2238 WERUMEUS BUNING J.W.F., Negen balladen, A'dam, Querido, 1943, 6e druk, karton E 3,- 

0671 WERUMEUS BUNING J.W.F., een Roos van Vigo, 1944, 1e druk, halflinnen, naam op schutblad E 4,- 

3120 WERUMEUS BUNING J.W.F., Verboden verzen, A'dam, Querido, 1947, 1e druk, linnen, 40pp E 5,- 

2613 WERUMEUS BUNING J.W.F., Verzamelde gedichten, A'dam, Querido, 1941, 1e druk, linnen, 338pp E 8,- 

7500 WERUMEUS BUNING J.W.F., Winter-aconiet, A'dam, Querido, 1961, 1e druk, ingenaaid, 44pp E 4,- 

4288 WEYE CHR.v.d., Het blijvende, 1944, 1e druk, ingenaaid, 24pp, Molenpers, Clandestien, De Jong 940, (opl. 300 ex), licht gevlekte band E 7,- 

3778 WIJK W.de, Vonken uit den haard, J.A.Boom & zoon, 1946, 1e druk, linnen, 69pp, nr. 205 van de 500 genummerde en gesigneerde ex., licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 

8967 Wilmink W., Dicht langs de huizen, 1982, 1e druk, karton+omslag, 52pp E 5,- 

4834 WILP S.M.v.d., Gedichten / Oprecht verhaal wegens het portraitteeren van mejuffrouw Sara Maria van der Wilp door Marinkelle (22 pp), 1772, 1e druk, halfleer, kl.4vo, 300pp, Amsterdam, Pieter Meijer, op titelpag. vignet Rein.Vinkeles, 2 portr v. Sara Maria v.d. Wilp, bovenk.rug gerep., onder l. ingescheurd, vast aan pagina's (org?) E 275,- 

2132 WINKLER C., Freud is een voyeur, A'dam, Arbeiderspers, 1967, 1e druk, ingenaaid, 48pp E 5,- 

9420 Woestijne K. v.d., Een karakteristiek en een keur uit zijn gedichten, Utrecht, Spectrum, (1942), 1e druk, halflinnen, gr.8vo, 128pp, opl. 750 ex op Pannekoek, typografische verzorging door Charles Nypels, ongenummerd E 10,- 

4003 WOESTIJNE K.v.d., Wiekslag om de kim. bevat Wiekslag om de kim, Het menschelijk brood, De modderen man, God aan zee, Het bergmeer, Den Haag, Stols, 1943, 1e druk, halflinnen, 160pp, licht gevlekte band E 7,- 

3976 WOESTIJNE K.v.d., De zon in den rug, Maastricht, Boosten & Stols, 1924, 1e druk, halflinnen, 150pp, nr. 546 van de 1055 genummerde ex., serie "De Schatkamer" nr.4, naam op schutblad E 10,- 

4297 Zonderland D., De kok van Marienbad, Utrecht, Spectrum, 1953, 1e druk, ingenaaid, 85pp, l.gebruikssporen E 5,- 


HOOFDPAGINA