2423 45 Nieuwe, Goede Rozijnen-recepten, ca.1950, geniet, 8vo, 26pp, A'dam, Sun-Maid Raisin Growers, gebruikssporen E 6,- 
4714 The best of Spanish and Mediterranean Cuisine. Traditional Recipes Using Olive Oil, 2001, 3rd edition, boards, gr.8vo, 159pp E 7,- 
4051 Bestway Cookery gift book. Fourth book, ca.1930, 1st edition, cloth, 158pp, Cakes, pastry, puddings, sweets, fish and so on. Some annotations on the first and last page, very nice copy with numerous ills. E 15,- 
2440 De betere kampkeuken, (1937), 1e druk, geniet, kl.8vo, 43pp, Den Haag, De Nederlandsche padvinders, l.gebruikssporen, met reclames van o.a. Unox en Maggi, SCHAARS E 15,- 
3380 Friesche Vlag kookboek, 1940, 2e druk, halflinnen, 281pp, speciaal voor Indië gemaakt, 593 recepten vnl. voor de Europese keuken, ills., hoeken band beschadigd, schaars E 28,- 
5998 Kookboekje, 1958, 12e druk, ingenaaid, 135pp, St. voor Huishoudelijke Voorlichting ten Plattelande E 5,- 
3692 Nieuwe recepten uit de Libelle keuken, Haarlem, De Spaarnestad, ca.1965, 1e druk, karton, kl.4vo, 80pp, met kleurenfoto's, bovenkant rug l.besch. E 5,- 
5974 Oud Hollandsche recepten, ca.1970, 1e druk, geniet, kl.8vo, 8pp, Etos service E 3,- 
3422 Patsy's christmas reflections. Learn to cook by pictures, ca.1960, 1e druk, ringband, gr.8vo, 96pp, met talrijke ills., Published by Mirror Features, The Daily Mirror Newspapers, gebruikssporen E 8,- 
5995 Recepten voor fijnproevers, ca.1965, 1e druk, geniet, kl.8vo, 20pp, met foto's, A'dam, Maggi, gebruikssporen E 3,- 
5983 Recepten voor vleeschgerechten van den Nederlandschen Slagersbond, ca.1940, 4e herz. druk, ingenaaid, kl.8vo, 64pp, met talrijke ills., gebruikssporen, omslag los E 4,- 
5994 Recepten en goede wenken voor het bereiden van wild en gevogelte, ca.1960, 4e herz. druk, geniet, kl.8vo, 32pp, met foto's, De Bilt, Bedr.schap Pluimvee en Eieren E 5,- 
2416 Recepten (voor 4 personen). Met eieren eet u er goed van, ca.1930, 4e herz. druk, geniet, 8vo, 28pp, De Bilt/Den Haag. Bedrijfschap voor pluimvee en eieren, met kl. en zw.w. ills. E 6,- 
5992 Rijkdom uit Holland's tuin. 200 groente- en fruitrecepten, ca.1965, 4e herz. druk, ingenaaid, kl.8vo, 80pp, met foto's, 's-Gravenhage, Centr.Bureau Tuinbouwveilingen E 5,- 
5960 Smakelijke verassingen, ca.1960, 4e herz. druk, geniet, 14pp, met foto's, uitg. van o.a. De Betuwe en Maggi, mooi ex E 4,- 
9358 Vandaag Toscaans, Baarn, Fontein, 1999, 1e druk, karton, 118pp, ills., z.g.a.n. E 8,- 
5966 Voedt u goed voor weinig geld. Receptenboek "Van eigen land" voor alle dag, ca.1950, 1e druk, geniet, kl.8vo, 16pp E 5,- 
5616 Wijn uit de hele wereld, 1994, 3e druk, karton+omslag, 4vo, 352pp, met talrijke foto's, z.g.a.n., pakket E 8,- 
9623 Wok. Haal de oosterse keuken in huis, 2010?, 3e druk, karton, 256pp, met talrijke foto's, z.g.a.n. E 10,- 
3291 Albach-Heeck C.M., Smakelijk koken, ca.1938, 1e druk, linnen, 267pp, A'dam, Mulder&Co, naam op schutblad E 10,- 
1581 Arkel F. v., Montignac op klompen. 100 recepten uit de Hollandse keuken, 1998, 1e druk, ingenaaid, 127pp, met talrijke foto's E 6,- 
3705 Atkins R.C., dr. Atkins' nieuwe dieet revolutie. Het dieet dat geen hongergevoel geeft en echt werkt. Nieuwe editie, 2004, 3e druk, karton, gr.8vo, 448pp, vlek op onderkant boekblok, pakket E 7,- 
6147 Bircher-Benner R. e.a., Handboekje voor smakelijk eten zonder zout, ca.1960, 1e druk, ingenaaid, 99pp E 4,- 
6498 Bloemhard E., Indische rijsttafelgerechten, 1987, 1e druk, paperback, 96pp E 4,- 
6789 Born W. (bew.), Lidya Winkel's kookboek, A'dam, Bezige Bij, 1969, 1e druk, linnen+besch.omslag, gr.8vo, 272pp, ills., naam op schutblad, pakket E 13,- 
7304 Bouhuys M. (bew), Bakken en braden met Barbie, A'dam, Strengholt, 1966, 1e druk, pocket, 160pp, gebruikssporen, cellofaan aan voorkant laat los E 7,- 
6775 Braakhekke J., Kookschrift van een kookgek, 1994, 6e druk, karton, 96pp, z.g.a.n. E 4,- 
3328 Cariot N., Nieuwe menu's en recepten, A'dam, Ploegsma, 1912, 1e druk, linnen, 319pp, met foto's, mooi ex, schaars E 40,- 
7648 Cels S., De keukenprinses. Kookboek voor bevrijde vrouwen, 2003, 1e druk, karton, 308pp E 6,- 
3309 Cheng W.K., De nieuwe Chinese keuken. Chinese gerechten met westerse ingrediënten, A'dam, Kosmos, 1993, 1e druk, karton, gr.8vo, 128pp, met foto's E 6,- 
2441 Clément G., Hoe kan ik best vruchten bereiden en inmaken?, ca.1930, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 182pp, Brussel, Nationale Commissie voor Economische Uitbreiding, met 43 houtsneden door P.Ickx en 17 tekeningen door F.Fredricx, onderkant rug licht beschadigd, naamstempels, SCHAARS E 20,- 
2446 Clément G., Tusschengerechten banketgebak en nagerechten, ca.1930, 1e druk, ingenaaid, kl.8vo, 175pp, Brussel, Nationale Commissie voor Economische Uitbreiding, ills., naamstempels, SCHAARS E 20,- 
3690 Corlett J., Super natural cookery. Recipes for Vegetarian Gourmets, 1974, 1st edition, boards+sl.damaged dj, , 96pp E 7,- 
9209 Crocker B., Betty Crocker's boys and girls cook book, 1965, 6th edition, boards, gr.8vo, 156pp, text on endpapers E 5,- 
4215 DAVELAAR R., Moderne taarten en limburgse vlaas, Baarn, Bosch & Keuning, ca.1930, 1e druk, kunstleer, 286pp, met talrijke ills. E 35,- 
7383 Day A. e.a., Groot kruidenboek, 1968, 1e druk, karton, kl.8vo, 445pp, met talrijke ills. door Jo Spier, pakket E 8,- 
5508 Dijkstra F., De beste Thaise recepten, 1994, 1e druk, paperback, 338pp E 5,- 
0116 Doesier L., De keuken van Italië, 2004, 1e druk, karton+omslag, kl.4vo, 256pp, met talrijke foto's E 10,- 
5949 Dr.Oetker, Dr.Oetker receptenboek, ca.1935, 1e druk, geniet, kl.8vo, 78pp, met talrijke foto's, l.gebruikssporen E 5,- 
2653 Drijber C.S.W., Eenige recepten voor de bereiding van nagerechten met Allson's custard powder, 1924, 1e druk, geniet, kl.8vo, 16pp, Haarlem, Leupen & zoon, mooi ex E 10,- 
2445 Drijber C.S.W., Eenige recepten voor de bereiding van nagerechten met Allson's custard powder, 1927, 1e druk, geniet, kl.8vo, 16pp, Haarlem, Leupen & zoon, mooi ex E 10,- 
2660 Een Huismoeder, Het coöperatieve kookboek, ca.1940, 7e druk, linnen, 463pp, R'dam, Haka, met zw.w. en kleurenills., rug licht gevlekte band, pakket E 15,- 
3392 EIJKERN W.H.N. v., Culinair handwoordenboek in vier talen, 1947, 1e druk, halflinnen, 371pp, Doetinchem, C.Misset N.V., hoeken band l.beschadigd E 15,- 
4023 EIJKERN W.H.N. v., Leerboek voor menu- en serveerkunde, 1942, 1e druk, halflinnen, 584pp, met foto's, Doetinchem, C.Misset, l.gebruikssporen, tekst op schutblad, pakket E 15,- 
5056 Es T. v. (red), De originele recepten van Michel Guérard. La grande cuisine minceur, van Dishoeck, 4e druk, linnen, 464pp, pakket E 14,- 
3279 Essen B. v., Studentenkookboek, van Dishoeck, 1990, 16e druk, ringband, 154pp, ills. E 5,- 
6618 Eurodélices, Koude voorgerechten. Europa's chef-koks presenteren, 1999, 1e druk, karton+omslag, 4vo, 328pp, pakket E 15,- 
2396 Hettema IJ., Moderne voeding. Receptenboek voor "rauwkost" en rationeele voedselbereiding, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1930, 1e druk, linnen, 211pp, ills., rug gevl., uitgebreid register E 10,- 
3720 Hoeven W.v./ Schouten T. e.a., Met liefde gemaakt. Recepten voor ouder en kind, voor vriend en vriendin, 1988, 1e druk, karton+omslag, kl.8vo, 63pp, ills. E 4,- 
2435 Holthausen H., Culinaire capriolen met Droste cacao, ca.1960, 1e druk, pocket, 96pp, ills. Frans de Keuning E 4,- 
1092 Hom K., The New Chinese Cooking of Hong Kong, 1991, 1e druk, boards+dj, 287pp E 8,- 
8908 Hove H. van, de 100 beste uit '100.000 seconden', 2000, 2e druk, paperback, 295pp, ills., leessporen rug, naam op schutblad E 5,- 
9718 Jackson M., Spectrum bieratlas, Utrecht, Spectrum, 1978, 2e druk, karton+besch.omslag, 4vo, 254pp, met talrijke foto's E 7,- 
6155 Joyce-Cowen L., Een miljoen feestelijke menu's, 1964, 1e druk, ringband, 232pp, bewerkt door Wina Born E 5,- 
2429 KERS Jr. P.J., Wat zullen wij drinken? Handleiding voor de bereiding van alcoholhoudende en alcoholvrije zomer- en winterdranken, 1933, 1e druk, karton, 134pp, roestvlekkig. E 8,- 
3333 Kers Jr. P.J. (samenst), Onze keuken. Radio kooklessen. Tweede deel, A'dam, Arbeiderspers, ca.1930, 1e druk, linnen, 224pp, ills., onder- en bovenk.rug licht beschadigd, licht roestvlekkige pagina's. E 9,- 
|
|
2399 Kers Jr. P.J. (samenst), Onze keuken. Radio kooklessen. 2e deel, A'dam, Arbeiderspers, ca.1930, 1e druk, linnen, 224pp, ills., pakket E 10,- 
3327 KERS Jr. P.J. (samenst), Radio kooklessen, A'dam, Arbeiderspers, ca.1930, 1e druk, linnen, 160pp, licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 
2812 KEULS J.P.M., Het boek van den wijn, 1931, 1e druk, linnen, 256pp, ills(f/k), licht roestvlekkige pagina's., pakket E 9,- 
8730 Klei N., Over de tong. Een wijnboek, R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar, 1999, 3e herz. druk, paperback, 244pp, schutblad wsch. verwijderd E 5,- 
2436 Knipscheer G.D., Verkade presenteert 28 beschuit-recepten, ca.1950, 3e herz. druk, geniet, kl.8vo, 8pp, met kl.ills., mooi ex. E 7,- 
3946 Konings F., 300 heerlijke gerechten voor diabetici, 1987, 1e druk, paperback, 159pp, met foto's E 5,- 
3336 Kooning H.W., Receptenboek voor den banketbakker. 700 recepten uit de praktijk, ca.1930, 1e druk, halflinnen, 159pp, A'dam, C.A.Spin & Zoon n.v., rug besch., schutblad ontbreekt, randen band besch., licht roestvlekkige pagina's. E 10,- 
3251 Koopmans-Gorter A. e.a., Het Nieuwe Kookboek, Groningen, Wolters Noordhoff, 1933, 14e druk, linnen, 396pp, randen licht beschadigd, pakket E 9,- 
9677 Koopmans-Gorter A. e.a., Het Nieuwe Kookboek, Groningen, Wolters Noordhoff, 1923, 8e druk, linnen, 386pp E 15,- 
3334 KRABBE M.J., Practisch receptenboek voor het zelf bakken, A'dam, Kosmos, 1934, 1e druk, linnen, 100pp, met kleurenfoto's E 12,- 
6986 Lee J. v.d., Aan tafel met Piet Heyn. Kostelijke en orginele scheepsmaaltijden uit verleden en heden, 1997, 2e druk, karton, gr.8vo, 96pp, z.g.a.n. E 7,- 
5952 Lotgering-Hillebrand R., Cacao de veelzijdige, ca.1965, 1e druk, geniet, kl.8vo, 48pp, geillustreerd door Karel Thole, pakket E 5,- 
3274 Lotgering-Hillebrand R., Het coöperatieve kook- en huishoudboek, 1938, 1e druk, halflinnen, 464pp, bruine vlekken in 12 blz achterin, hoeken band l.beschadigd, pakket E 12,- 
9700 Lotgering-Hillebrand R., Het coöperatieve kook- en huishoudboek, 1938, 1e druk, halflinnen, 464pp, achterste 60 pagina's iets verkleurd (vochtig geweest), pakket E 14,- 
3271 Lotgering-Hillebrand R., Het coöperatieve kook- en huishoudboek, 1938, 1e druk, halflinnen, 464pp, randen besch., pakket E 8,- 
4878 Lotgering-Hillebrand R., Electro kookboek, 1933, 1e druk, linnen, 115pp, voorwoord door H.M.S.J. de Holl, Ver. Dir. Electr. bedrijven Nederland, met talrijke foto's van pannen en apparatuur E 15,- 
3272 Lotgering-Hillebrand R., Kinderkostjes, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1935, 1e druk, linnen, 96pp, met 16 foto's, licht roestvlekkige pagina's., licht smoezelig, pakket E 12,- 
3356 Lotgering-Hillebrand R., Kook voordeelig. Meer dan 300 recepten voor eenvoudige voeding, A'dam, H.J.W.Becht, ca.1930, 1e druk, ingenaaid, 171pp, band besch., roestvlekkig., matig ex., pakket E 5,- 
6771 Maesen J., De cirkel van de smaak, 1993, 1e druk, karton, kl.4vo, 238pp, met talrijke foto's E 10,- 
3299 Mathiot G., Het grote kookboek van de Franse keuken. Met 600 klassieke recepten, 1978, 1e druk, karton, kl.4vo, 317pp, met talrijke foto's, pakket E 10,- 
5246 MEINL J., Meine kochbuch, ca.1930, 1e druk, linnen, 272pp, Wien, Verlag Berger & Fischer, col.ills. E 7,- 
7094 Moor J. de, Het feestkookboek. Gerechten om iets te vieren, 1990, 1e druk, karton, 4vo, 192pp, met talrijke foto's E 7,- 
1843 Moriyama Y., Tofu Cook Book, 1985, 6th edition, boards+dj, kl.4vo, 104pp, with numerous photographs E 8,- 
2414 N.P.F., Recepten voor eiergerechten van de propagandacommissie uit de N.P.F., ca.1930, 6th edition, geniet, kl.8vo, 28pp, met foto's, achterin aantekeningen met potlood, roestvlekkig. E 5,- 
5964 Nescafé, Receptenboekje, ca.1965, 6th edition, geniet, kl.8vo, 20pp, met foto's en tekeningen, mooi ex E 5,- 
5990 Nicolas E., Goud voor uw keuken, 1961, 1e druk, geniet, , 24pp, met foto's, A'dam, Maggi, mooi ex E 7,- 
5950 Oliver R., Mijn beste recepten bereid en geminuteerd op fornuizen Nestor Martin, ca.1960, 1e druk, karton, kl.8vo, 126pp, met foto's E 8,- 
3724 Oliver R., Standaard kookboek. 1001 geheimen van de verfijnde gastronomie, 1969, 1e druk, linnen, gr.8vo, 806pp, met talrijke foto's, vlekje op voorplat, pakket E 20,- 
6499 Piepenstock M., De Scandinavische keuken, 1987, 1e druk, paperback, 156pp, l.gebruikssporen E 6,- 
8558 Pierce Ch., Kip in 225 variaties, 1997, 1e druk, paperback, 248pp, ills. E 6,- 
2415 Plate E., Groenten- en vruchtenrecepten, ca.1930, 1e druk, geniet, kl.8vo, 32pp, Den Haag, Centraal Bureau vd Tuinbouwveilingen in Nederland, Hero reclame achterop, gevl. E 8,- 
9475 Pomiane E. de, Koken in tien minuten of de aanpassing aan het rhytme van onze tijd, Den Haag, Stols, 1949, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 144pp E 15,- 
3385 Rakhorst-Schokkenkamp C.L.W., "Kort en bondig" kookboekje, H.D.Tjeenk Willink, 1945, 6e druk, ingenaaid, 118pp, Bibliotheek voor de Huisvrouw op het Platteland, Nr.2, l.gebruikssporen E 9,- 
1626 Rammeloo S. (red), Unieke restaurants van Utrecht en hun lekkerste recepten, 6e druk, ingenaaid, , 168pp, met talrijke foto's E 6,- 
6900 Richardson R., Het specerijenboekje, 1988, 6e druk, karton, kl.8vo, 64pp E 4,- 
7840 Riet J. v., Kaas uit het hart. Praktijkboek voor kaasmakers en kaasliefhebbers, 2007, 1e druk, karton, , 112pp, met talrijke foto's E 8,- 
5904 Roche M. de, Koken voor de liefde : de genoegens, deugden en magische eigenschappen van allerhande exquise minnedranken en Afrodisiaca, alsmede hun geheime recepte, 1991, 1e druk, karton, 96pp E 5,- 
9532 Rooda H., Het groot gezondheidskookboek, 1977, 1e druk, karton+besch.omslag, 462pp, ills., pakket E 6,- 
6858 Rottschäfer C. e.a.(red), Kokende mannen, 2006, 1e druk, karton, gr.8vo, 328pp, met talrijke foto's E 5,- 
5344 Schalk C.M. van der (voorw), Electro kookboek, 1948, 11e druk, halflinnen, 546pp, met foto's, schutblad ontbreekt, aantekeningen op binnenkant voorplat, pakket E 6,- 
2413 Schuhmacher H.M.M. (samenst), Blue-band receptenboek met tal van nuttige wenken op huishoudelijk gebied, ca.1935, 11e druk, ingenaaid, 80pp, met kl.ills., l.gebruikssporen en ligt voorin iets los E 7,- 
3398 Schuurman M., Ontbijt. Het beste begin van de dag, Baarn, Bigot & v.Rossum, 1993, 1e druk, ingenaaid, 185pp, met talrijke foto's E 5,- 
5263 Seliffet N., Smakelijk met Montignac. gerechten uit de Vlaamse keuken, 1997, 1e druk, karton+omslag, 318pp, met foto's, pakket E 10,- 
6000 Sonsbeek G.A. v. e.a., Honig's kookboek, ca.1955, 2e druk, ingenaaid, 111pp, met talrijke ills., l.gebruikssporen E 7,- 
2420 Sonsbeek G.A. v. e.a., Honig's kookboek, 2e druk, ingenaaid, 112pp, met kl. en zw.w. ills., rug besch. E 5,- 
7780 Spencer C., Overheerlijk eten zonder vlees, 1980, 2e druk, karton, 207pp E 4,- 
7090 Spijkers C., Bijzondere nagerechten, 1996, 1e druk, karton, gr.8vo, 108pp, z.g.a.n. E 4,- 
6859 Steinberg R., In de Japanse keuken, 1974, 1e druk, karton, 4vo, 208pp, met talrijke foto's E 7,- 
3330 Stoll F.M./ Groot W.H.de, Recepten huishoudschool Laan van Meerdervoort 's-Gravenhage, A'dam, Elsevier, 1945, 13e herz. druk, karton, gr.8vo, 518pp, met foto's, mooi ex, pakket E 12,- 
6151 Ten Houte de Lange C., Koken met verse roomkaas, 1991, 1e druk, ringband, 104pp, met talrijke foto's E 5,- 
9735 Toirkens P. e.a., Koken met filosofie, 1994, 1e druk, ingenaaid, 95pp, met foto's E 6,- 
5955 Verkade, Kleuterbeschuitrecepten, ca.1970, 1e druk, geniet, kl.8vo, 12pp, met talrijke ills. E 4,- 
2250 Vijayakar S. e.a., De nieuwe wokbijbel. Meer dan 180 klassieke en moderne roerbakgerechten uit het Oosten en Westen, 2007, 1e druk, ingenaaid, gr.4vo, 256pp, met talrijke foto's E 12,- 
3281 WITTOP KONING D.A., Ons Twaalfuurtje, ca.1920, 1e druk, linnen, 236pp, Almelo, W.Hilarius, grote vlek op voorplat, licht roestvlekkige pagina's. E 12,- 
3479 WITTOP Koning M., Calvé-Delft's zomerboekje. Recepten van -.-, ca.1940, 1e druk, ingenaaid, 112pp, geillustreerd door Jo Spier E 5,- 
|